13 Reasons Why 4. sezon fragmanı yayımlandı

Gizem

Forum Yöneticisi
1 Şub 2020
459
975
93
Awards
0
Adana
1590242851775.png
lk iki sezonuyla son yılların en çok konuşulan dizilerinden biri olmayı başaran 13 Reasons Why, geçtiğimiz yıl yayımlanan 3. sezonuyla aynı etkiyi yaratamamış olsa da, Netflix’in en çok izlenen dizilerinden biri olmaya devam ediyor. Bu yüzden hikâyeyi tamamlayacak olan 4. sezon da pek çok kişi tarafından merakla bekleniyor. Hikâyeyi tamamlayacak diyoruz çünkü daha duyurulduğu anda 4. sezonun aynı zamanda dizinin final sezonu olacağı açıklandı.

13 Reasons Why’ın yeni sezonu için tanıtım çalışmalarına başlayan Netflix, geçtiğimiz günlerde yayımladığı tanıtım fragmanıyla dizinin 5 Haziran’da ekranlara döneceğini duyurmuştu. Kamera arkasında ekibin birlikte geçirdiği son anlardan görüntüler içeren bu tanıtım fragmanının ardından bu kez de yeni sezondan görüntüler içeren ilk fragman yayımladı.

Hikâyenin merkezinde yer alan karakterlerin Liberty High’dan mezun olmadan önceki son yılına odaklanan 4. sezonda, karakterler bir yandan mezuniyete hazırlanırken, bir yandan da tehlikeli bir sırrı saklı tutmaya çalışacak. Bu süreçte verecekleri zorlu kararlar, sadece lise hayatlarında değil, tüm gelecekleri üzerinde derin etkiler yaratacak.

 

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)