13 Reasons Why 4. sezon

Gizem

Forum Yöneticisi
1 Şub 2020
459
975
93
Awards
0
Adana
1589323518835.png

İlk 2 sezonuyla son yılların en çok konuşulan dizilerinden biri olmayı başaran 13 Reasons Why, geçtiğimiz yıl yayınlanan 3. sezonuyla aynı etkiyi yaratamamış olsa da, Netflix’in en çok izlenen dizilerinden biri olmaya devam ediyor. Bu yüzden hikâyeyi tamamlayacak olan 4. sezon da pek çok kişi tarafından merakla bekleniyor. Hikâyeyi tamamlayacak diyoruz çünkü daha duyurulduğu anda 4. sezonun aynı zamanda dizinin final sezonu olacağı açıklanmıştı.
13 Reasons Why’ın yeni sezonu için tanıtım çalışmalarına başlayan Netflix, yeni sezondan ilk tanıtım fragmanını yayımladı. Final sezonunun kamera arkasında ekibin birlikte geçirdiği son anlardan görüntüler içeren bu tanıtım fragmanı, izleyicilere duygusal bir final sezonunun yolda olduğunu haber veriyor.

1589323620491.png
Hikâyenin merkezinde yer alan karakterlerin Liberty High’dan mezun olmadan önceki son yılına odaklanan 4. sezonda, karakterler bir yandan mezuniyete hazırlanırken, bir yandan da tehlikeli bir sırrı saklı tutmaya çalışacak. Bu süreçte verecekleri zorlu kararlar, sadece lise hayatlarında değil, tüm gelecekleri üzerinde derin etkiler yaratacak.
Dizinin 10 bölümden oluşan final sezonu, 5 Haziran’da izleyici ile buluşacak.

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)