21. yüzyılın en iyi dizisi Breaking Bad

ecemtspnr

Well-known member
Top Poster Of Month
23 Nis 2020
2,547
3,479
113
Awards
0
breaking-bad-filmi.jpg

Yapılan bir seyirci anketine göre Bryan Cranston ve Aaron Paul'ün başrolleri paylaştığı Breaking Bad dizisi, son 20 yılın en iyi dizisi olarak belirlendi.

İngiltere merkezli internet yayın kuruluşu Lad Bible, son 20 yılın en iyi dizisini belirlemek üzere okuyucuları arasında bir anket düzenledi. Buna göre Aaron Paul ve Bryan Cranston'ın başrolleri paylaştığı Breaking Bad, 21. yüzyılın en iyi dizisi seçildi. Breaking Bad dizisi, toplam 11 bin 429 oy alarak, oyların yüzde 50,8'lik kısmına sahip oldu. Dizi, milyonlarca hayranı buluna Game of Thrones'u geride bırakarak birinci seçildi. Game of Thrones, oyların yüzde 49,2'sini aldı.

Oylamada Game of Thrones dizisi The Wire'ı geride bıraktı. The Office, Black Mirror, Peaky Blinders, Stranger Things ve Mad Men oylamada yer alırken, bazı dizi seyircileri ankette The Big Bang Theory'nin yer alamamasını tuhaf buluduklarını belirtti.

16 Emmy Ödülü, 8 Satellite Ödülü, 2 Altın Küre Ödülü, 2 Peabody Ödülü olmak üzere pek çok ödül kazanan Breaking Bad dizinin başrol oyuncusu Bryan Cranston, Emmy Ödülleri'nde dört kez Drama Dalında En İyi Aktör ödülüne layık görüldü. 2013 yılında Breaking Bad tüm zamanların en yüksek reyting alan dizisi olma unvanı ile Guinness Dünya Rekorları kitabına da girmişti.

Sizce 21. yüzyılın en iyi dizisi ne? Breaking Bad'in listenin başında olması konusunda ne düşünüyorsunuz?
 
  • Beğen
Tepkiler: ecem ve isiktrkrl

ecemtspnr

Well-known member
Top Poster Of Month
23 Nis 2020
2,547
3,479
113
Awards
0
Bu arada Breaking Bad'i izlemediğim için istediğim kadar atıp tutabilirim o yüzden bence Prison Break
 

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)