365 Days

ecemtspnr

Well-known member
Top Poster Of Month
23 Nis 2020
2,570
3,489
113
Awards
0
Netflix’in romantik dram türündeki filmi 365 Days, yayımlandığı günden beri oldukça tartışılıyor. Netflix’te yayıma girdiği günden bu yana Top 10 listesinden inmeyen film Netflix'in en çok izlenen filmlerinden biri oldu. Filmin konusu ise Blanka Lipińska tarafından yazılan üçlemenin ilk romanına dayanıyor.

5ee3ceff988ee34f1c4be062.jpg
Grinin Elli Tonu serisine benzetilen 365 Days, bir tartışma konusu olarak gündemdeki yerini koruyor. Neredeyse hiç kimse tarafından beğenilmeyen, ama yine de birçok ülkede Netflix'in en çok izlenen filmi olan 365 Days, erotik bir hikaye işleyişine sahip.

Film, bir mafya ailesinin üyesi olan Massimo Torricelli adındaki bir adamın 3 saniye falan görerek genç bir kadın olan, Laura'ya aşık olmasını ve sonra dünyanın her yerinde onu arayarak kızın, sevgilisi ve birkaç arkadaşı ile birlikte Sicilya’ya bir tatile gittiği sırada adamları tarafından kaçırılmasını konu alıyor. Massimo denilen adamımız kızı hem kaçırıyor hem de esir kaldığı sırada kızın kendisine aşık olması için ona 365 gün süre veriyor.

Sosyal medyada oldukça tartışılan film kimi kızların düştüğü “Are you lost baby girl?” repliği ile de oldukça anılıyor (Iy). Filmin çok fazla nefret edeni ve bir o kadar da seveni bulunuyor. Bir de hem filmin uyarlandığı romanın 3 kitaptan oluşması hem de çok izlenmesi nedeniyle 2. filmin yapılması ihtimali de varmış.

Siz filmi izlediniz mi? Film hakkında ne düşünüyorsunuz?
 
Son düzenleme:

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)