9 Kere Leyla fragmanı yayımlandı

ecemtspnr

Well-known member
Top Poster Of Month
23 Nis 2020
3,313
4,233
113
Awards
0
9 Kere Leyla

Geçtiğimiz haziran ayında Netflix'te yayımlanan ''Yarına Tek Bilet'', ilk Netflix Türkiye orijinal filmi olmuştu. Olumlu geri dönüşlerin alınmasının ardından Netflix, yeni Türk filmleriyle karşımıza çıkmaya devam ediyor. Platformun bir sonraki filmi Ezel Akay imzalı "9 Kere Leyla" olacak. Bugün ise filmden yeni bir resmi fragman yayımlandı. Fragman, Netflix'in resmi YouTube kanalı üzerinden izleyicilere sunuldu.

9 Kere Leyla filminin konusu
Bir evlilik, iki aşk, üç bela, Dokuz Kere Leyla… Adem (Haluk Bilginer), güzeller güzeli metresi Nergis (Elçin Sangu) için Leyla (Demet Akbağ) ile 20 yıllık evliliğini bitirmeye karar verir. Ancak Leyla'dan doğal bir yolla kurtulması neredeyse imkansızdır.

Diğer yandan bu duruma bir çözüm bulamazsa yasak aşkı Nergis, çok yakında parmaklarının arasından kayıp gidecektir. Üstelik Adem tüm bu aşk trafiğinin arasında kendisine ait bir antika el yazmasının peşinde olan Mahdum Bey (Fırat Tanış) ve kıskanç avukatı Haris (Alican Yücesoy) ile de uğraşmak zorundadır.

9 Kere Leyla ne zaman çıkacak?
Başrollerinde; Haluk Bilginer, Demet Akbağ, Elçin Sangu, Fırat Tanış ve Alican Yücesoy'un bulunduğu film, aslında geçtiğimiz mart ayında vizyona girecekti. Ancak film, Koronavirüs sebebiyle beyaz perdede gösterime giremedi. Daha sonra da filmin hakları Netflix tarafından satın alındı. Netflix'in 2. orijinal filmi olarak yayımlanacak "9 Kere Leyla", 4 Aralık'ta izleyicilerle buluşacak.

 

isiktrkrl

Proje Koordinatörü
Proje Koordinatörü
28 Ara 2019
2,759
3,644
113
Awards
0
16
Normalde böyle aldatma konulu şeyleri sevmem ama Demet Akbağ da Haluk Bilginer de saçma sapan bir şeyde oynamazlar herhalde
 
  • Beğen
Tepkiler: aslihanoflu

ecemtspnr

Well-known member
Top Poster Of Month
23 Nis 2020
3,313
4,233
113
Awards
0
Bu tarz filmlerden pek hoşlanmıyorum ne kadar farklı bir şey yapmış olabilirler ki
 
  • Beğen
Tepkiler: aslihanoflu

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)