Aamir Khan, Laal Singh Chaddha filmi için Türkiye'ye gelecek

ecemtspnr

Well-known member
23 Nis 2020
2,598
3,528
113
Awards
0
32997.jpg

Bollywood'daki ünü tüm dünyaya yayılan başarılı oyuncu ve yönetmen Aamir Khan'ın yeni filmi için Türkiye'ye geleceği resmi olarak açıklandı. Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın yaptığı bir duyuruya göre, Khan'ın yeni projesi Laal Singh Chaddha filminin bir kısmı Türkiye'de çekilecek. Film, Forrest Gump filminin bir uyarlaması olacak.

Tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs salgını, Hindistan'daki prodüksiyonların önünde engel oluşturdu. Türkiye'deki durumun Hindistan'a göre daha iyi olması nedeniyle Aamir Khan ve Laal Singh Chaddha film ekibi çekimlerini bitirmek üzere Türkiye'ye geliyor. Aamir Khan daha önce de Türkiye'yi ziyaret etmiş hatta Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında yarışmış ve olanakları nedeniyle doğal bir plato imkanı sağladığını belirtmişti. Hindistan'da yüksek oranda Koronavirüs vakaları olması nedeniyle de Laal Singh Chaddha filminin çekimleri ülkemizde tamamlanacak. Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın destekleriyle birlikte Khan ve ekibi, ağustos ayı içerisinde Türkiye'ye gelecek.

Aamir Khan, Her Çocuk Özeldir, Lagaan, Dangal, Pk, Süperstar gibi yapımlarla herkes tarafından tanınıyor. Oyuncunun yeni filmi, 1994 yapımı Tom Hanks başrollü Forrest Gump'ın uyarlaması olacak. Filmde Kareena Kapoor, Khan'a eşlik edecek. Ayrıca oyuncu kadrosunda Vijay Sethupathi, Sharman Joshi, Mona Singh gibi isimler bulunacak. Khan, aynı zamanda Laal Singh Chaddha'nın yapımcılığını da üstlenecek. Filmin yönetmenliğini ise Süperstar filmiyle tanıdığımız başarılı isim Advait Chandan üstlenecek.

Hayrunnisa

Well-known member
23 Tem 2020
192
265
63
Awards
0
Adını bile ilk kez duyuyorum filminin çok şey kaybetmiyorumdur umarım
Çok üzücü bir hikayesi var. Ağladığım tek film. Şu ana kadar başka hiç filmde ağlamadım açıkçası. Mutlaka izle.
Fazla acı ağlama psikoloji bitirici
Aynen ve etkisinden uzun bir süre kurtulunamayacak bir film.
Adını bile ilk kez duyuyorum filminin çok şey kaybetmiyorumdur umarım
Bu arada izledin mi bilmiyorum Akıl Defteri filmine de benziyor.

Son düzenleme:

ecemtspnr

Well-known member
23 Nis 2020
2,598
3,528
113
Awards
0
Çok üzücü bir hikayesi var. Ağladığım tek film. Şu ana kadar başka hiç filmde ağlamadım açıkçası. Mutlaka izle.

Aynen ve etkisinden uzun bir süre kurtulunamayacak bir film.

Bu arada izledin mi bilmiyorum Akıl Defteri filmine de benziyor.
İlgimi çekti bir gün izlerim umarım dfjladh

• Beğen
Tepkiler: Hayrunnisa

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)