After Life 3. Sezon Onayı Aldı

bashak

Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
19 Nis 2020
2,152
2,962
113
Awards
0
1589651037113.png

Son zamanlarda popülaritesi iyice artan Netflix yapımı After Life 3. sezon onayı aldı. Fakat bu sezonun final sezonu olacağı öğrenildi. Dizinin 2. sezonu 24 Nisan'da Netflix de yerini almıştı. Yayımlanması üzerinden kısa zaman geçmişti ki dizi yeni sezon onayı aldı. 3. sezonun yayın tarihi hakkında herhangi bir bilgi olmamasına karşın arayı çok uzatmadan çekilmesi bekleniyor. Birinci sezon izleyenler tarafından oldukça sevilirken ikinci sezon da aynı şekilde birçok olumlu yorumlar almıştı.

1589650988112.png

Komedyen Rick Gervais dizinin yapımcılığını ve yönetmenliğini yapmasının yanı sıra başrolde de kendisi yer alıyor. Netflix ile uzun süreli bir anlaşma yaptığı bilinen oyuncu After Life bittikten sonra da platform üzerinde yeni projelerde yer alacak.

1589651076824.png

Konusundan kısaca bahsetmek gerekirse son derece mutlu bir hayatı olan Tony karısı öldükten sonra büyük bir depresyona girer. Artık hayatına kimseyi umursamayan kafasına göre davranan biri olarak devam eder. psikiyatrik yardım almasına rağmen pek yardımını göremeyen Tony babasıyla da işleri yoluna koymaya çabalamaktadır.

ilk iki sezonu izlemiş miydiniz? Hoşunuza giden bir yapım mı?

isiktrkrl

Proje Koordinatörü
Proje Koordinatörü
28 Ara 2019
2,552
3,486
113
Awards
0
16
Çok güzel dizi ama 2.sezon gereksiz duygusaldı yeniden hiçbir şeyi umursamayan pislik dizisi olsun
Ben arkadaşlarına duygusal dışarıya pislik liseli medmoy karakterlere aşık olduğum için bu sezon da benim için mükemmeldi

• Beğen
Tepkiler: ecem

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)