Al Pacino'lu Hunters dizisi 2. sezon onayını aldı!

ecemtspnr

Well-known member
Top Poster Of Month
23 Nis 2020
2,498
3,411
113
Awards
0
Hunters-Events-Feature-Image.jpg

Amazon Prime, Hunters'a 2. sezon onayını verdi. Al Pacino'nun kadrosunda yer aldığı dizi en son 21 Şubat'ta 10 bölümlük sezonuyla ekrana gelmişti. Şimdi ise dizinin resmi Twitter hesabı dizinin 2. sezonuyla geri döneceğini attığı bir tweet ile duyurdu.


Get Out'ın senaryosuyla Oscar kazanan Jordan Peele'in baş yapımcılığını üstlendiği dizi, kendi adaletlerini sağlamaya çalışan bir grup Nazi avcısının hikayesini konu ediyor. 1977 yılında New York City’de yaşayan bir grup insan, yüzlerce yüksek rütbeli Nazi’nin toplumun içinde yaşadığını keşfeder. Grup, Nazilerin ABD’de Fourth Reich’ı kurma planları yaptığını öğrenince, vakit kaybetmeden harekete geçmeye karar verir. Nazi avcıları, bu kanlı planı durdurmak için zorlu bir mücadeleye atılır.

Dizinin kadrosunda Al Pacino'nun yanı sıra Logan Lerman, Lena Olin, Josh Radnor, Carol Kane, Saul Rubinek, Tiffany Boone, Louis Ozawa Changchien, Greg Austin ve Dylan Baker gibi isimler de yer alıyor. Projenin yaratıcısı David Weil, senaryoyu ve şirketi Monkeypaw Productions üzerinden yapımcılığı üstlendi.

Diziyi izlediniz mi? Dizi hakkındaki düşünceleriniz neler?
 
  • Beğen
Tepkiler: isiktrkrl

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)