Algernop kimdir? (Sinir bozucu olabilecek bir yazı)

Algernop

Member
8 Kas 2019
5
6
3
Awards
0
17
Selamlar ben Salih. 16 yaşındayım ve Adana'da oturuyorum. Eşit ağırlık öğrencisiyim bla bla...

Direkt olarak yapmayı sevdiğim şeylere geçeyim. Çok saşıracağınız üzere dizi ve film izlemeyi severim. İngilizce ve Türkçe birçok podcast dinliyorum.(Sadece sinema ve televizyonla alakalı değil; Felsefe, Amerikan futbolu, NBA, hukuk, tiyatro, ekonomi, girişimcilik vs. gibi konularda da.) Bilim kurgu ve fantastik dizileri pek sevmiyorum. (istisnalar var) O tür için kitap okumak daha zevkli geliyor. Kitap okumayı da severim fakat şu sıralar ayda 1 kitap falan bitirebiliyorum. Marvel filmlerinden nefret ederim bence sinemaya karşı işlenmiş en büyük suç ama izleyenine karşı da saygım var tabi ki. (desem de yok) Bunların yanında Fransızca öğreniyorum; Basketbol, Tenis, Amerikan Futbolu gibi birçok sporu takip ediyorum (maalesef yapmaya zamanım yok) Her türlü müzik dinlemeyi severim. Albüm, dizi, film fark etmez bir şeyleri listelemek hoşuma gider.

Şu ana kadar 500'ü aşkın film 70'e yakın da dizi bitirmişimdir. En sevdiğim birkaç film ve diziyi yazarak bitireyim:

Filmler: Amores Perros, Moneyball, Pulp Fiction, Black Swan, The Wolf of Wall Street, Call Me by Your Name...

Diziler: Oz, Friday Night Lights, Olive Kitterdige, Bojack Horseman, The Crown...

P.S: Kullanıcı adım Archer adlı animasyon dizisinden bir karaktere aittir.

Son düzenleme:

gungorkidi

Member
24 Ara 2019
18
19
3
Awards
0
archer izleyen biri görmek garip ve güzel. pulp fiction da çok sevdigim bi film. podcast dinlemeyi çok severim 'zamanaltı' dinledin mi hic, dinlemediysen mutlaka bi bak.

• Beğen
Tepkiler: Algernop

Algernop

Member
8 Kas 2019
5
6
3
Awards
0
17
archer izleyen biri görmek garip ve güzel. pulp fiction da çok sevdigim bi film. podcast dinlemeyi çok severim 'zamanaltı' dinledin mi hic, dinlemediysen mutlaka bi bak.
Çok severim Archer'ı ara ara bazı kısımlarda bozmuş olsa da. Bahsettiğin podcast'i yapan arkadaşlar yayıncı sanırsam aynı zamanda Youtube'da birkaç programlarına denk gelmiştim. Podcastleri olduğunu bilmiyordum bakayım en kısa zamanda teşekkürleer.

• Beğen
Tepkiler: gungorkidi

Atabeyi

İmtiyaz Sahibi
İmtiyaz Sahibi
22 Eki 2019
88
198
63
Awards
0
Foruma hoş geldin, dinlediğin birkaç Podcast'i paylaşabilirsen bizler de faydalanalım :)

Algernop

Member
8 Kas 2019
5
6
3
Awards
0
17
Foruma hoş geldin, dinlediğin birkaç Podcast'i paylaşabilirsen bizler de faydalanalım :)

Hoşbuldum :) Tabi ki:

Wait Wait... Don't Tell Me
The 10 Minute Entrepreneur
Philosophize This!
Philosophy Bites
Conan O'Brien Needs A Friend
Serial
Stuff You Should Know

Tarih:
The Ottoman Podcast
A History of the World in 100 Objects
The History of Rome
Myths and Legends

Türkçe:

Fularsız Entellik (Felsefe)
Oscar Podcast (Sinema)
Nasıl Olunur

meri

Well-known member
10 Kas 2019
99
98
18
Awards
0
wooha tenis takip ettiğini bilmiyordum favori tenis oyuncunu paylaş bizimle bu konuda cahil kalmak istemiyorum

• Beğen
Tepkiler: Algernop

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)