All of Us Are Dead geliyor

Gizem

Forum Yöneticisi
1 Şub 2020
459
975
93
Awards
0
Adana
1589637302944.png
Netflix’e Kingdom’dan sonra Kore’den bir zombi dizisi daha geliyor. Netflix, Güney Koreli yönetmen Lee JQ ile birlikte All of Us Are Dead isimli bir zombi dizisi üzerinde çalışacağını açıkladı.

All of Us Are Dead, zombi virüsünün orman yangını gibi hızla yayıldığı bir ortamda, okullarında kapana kısılan ve olağanüstü kriz durumuyla karşı karşıya kalan bir grup lise öğrencisini merkezine alan bir dizi olacak. Öğrencilerin okuldan kaçma planlarını nasıl yürüttüklerinin ve zombiye dönüşmüş insanlar tarafından yenilmekten nasıl kaçınacaklarının hikayesini izleyeceğiz.

All of Us Are Dead, Joo Dong-geun’un 2009 yılında yayınlanan, sadece Kore’de değil, son yıllarda dijital çizgi romanlara fazlaca ilgi gösterilen Tayland, Endonezya ve Tayvan’da da iyi tepkiler alan “Now at Our School” adlı popüler webtoon‘una dayanacak.

Chun Sung-il, dizinin senaryosunu yazacak. Lee JQ ve Kim Nam-su, dizinin yönetmenliğini üstlenecek. JTBC Studios, Film Monster ile birlikte dizinin yapım şirketleri olacak.

Böylelikle Netflix, Kingdom, My First First Love, Love Alarm, My Holo Love, Extracurricular’ın yanına bir Kore dizisi daha eklemiş oldu.
 

ecem

Well-known member
20 Nis 2020
756
1,253
92
Awards
0
konusu güzel görünüyor ama izlemeyeceğimi biliyorum
 

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)