Dizi Önerisi Amerikan Cartoon Dizileri

24 Ara 2019
13
17
3
Awards
0
Selamlar herkese , başlıktan da anlaşıldığı gibi amerikan cartoon dizileri çok ilgilendiğim ve sevdiğim dizi türlerindendir . Satirik yapıları , üstü örtülü göndermeleri , müstehcen ama mesaj dolu içerikleri ... Her yönüyle ince ince işlenmiş şaheserlerdir . İşin ilginç yanı , şuana kadar "meh" diyebileceğim bir amerikan cartoon dizisi görmedim arkadaşlar ! 0 ya 0 ! Neyse alın size bir kaç öneri :

Bojack Horseman
South Park
Big Mouth
Rick And Morty
The Simpsons
Family Guy

İzleyin , izlettirin , şiddetle ve hiddetle tavsiye ediyorum . seeya'll

• Beğen
Tepkiler: Algernop

gungorkidi

Member
24 Ara 2019
18
19
3
Awards
0
bu kategoriye girip girmedigine emin değilim ama Archer da çok iyi, amerikan yapımı ve sitcom olarak geciyor. bu da benim tavsiyem olsun :)

Atabeyi

İmtiyaz Sahibi
İmtiyaz Sahibi
22 Eki 2019
88
198
63
Awards
0
Rick and Morty neden birinci sırada değil? Her neyse, görmezden gelebilirim. Liste için teşekkürler!

• Beğen
Tepkiler: gungorkidi
24 Ara 2019
13
17
3
Awards
0
Amerikan Cartoon Dizilerinin karakteristik özelliği müstehcenlik , seksist espriler , kara mizah , hükümet ve siyasi oluşumlara yergi ; din , dil , ırk ve değerlere göndermeli mesajlardır , eğer iki üç tanesi varsa archer da bu kategoriye girer sanırım :)

• Beğen
Tepkiler: gungorkidi

Algernop

Member
8 Kas 2019
5
6
3
Awards
0
17
Amerikan Cartoon Dizilerinin karakteristik özelliği müstehcenlik , seksist espriler , kara mizah , hükümet ve siyasi oluşumlara yergi ; din , dil , ırk ve değerlere göndermeli mesajlardır , eğer iki üç tanesi varsa archer da bu kategoriye girer sanırım :)
Archer = hepsi :) Tam olarak o kategoriye girmeyen ama kaliteli olan Animals ve Undone'ı ekleyeyim ben de

• Beğen
Tepkiler: rickthedrunkone

Judges

Well-known member
28 Ara 2019
288
237
43
Awards
0
Selamlar herkese , başlıktan da anlaşıldığı gibi amerikan cartoon dizileri çok ilgilendiğim ve sevdiğim dizi türlerindendir . Satirik yapıları , üstü örtülü göndermeleri , müstehcen ama mesaj dolu içerikleri ... Her yönüyle ince ince işlenmiş şaheserlerdir . İşin ilginç yanı , şuana kadar "meh" diyebileceğim bir amerikan cartoon dizisi görmedim arkadaşlar ! 0 ya 0 ! Neyse alın size bir kaç öneri :

Bojack Horseman
South Park
Big Mouth
Rick And Morty
The Simpsons
Family Guy

İzleyin , izlettirin , şiddetle ve hiddetle tavsiye ediyorum . seeya'll
bojack horseman eğer depresyondaysanız ve acınızı acıyla dindirecekseniz size derin derin düşündürecek ve iyi hissetmenizi sağlayacak aralarda çok iyi göndermeleri olan ve bu nasıl komedi diyeceğiniz bir dizi ama eğer bojack in yaşadıkları sizi daha da üzecekse yani duyguları çok ağır gelecekse izlemenizi pek önermediğim bir dizi. Bu grubun dışındakiler gözlerinden ışık çıkarak izler eminim
(galiba biraz karışık oldu ama neyse)

mai quizas

Member
26 Ara 2019
5
14
3
Awards
0
Bu tarz diziler seviyorsan kesinlikle Disenchantment izlemeni tavsiye ederim.

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)