Anne With An E 3. Sezonuyla Şimdi Netflix'te!

isiktrkrl

Proje Koordinatörü
Proje Koordinatörü
Top Poster Of Month
28 Ara 2019
817
1,319
93
Awards
0
16
Anne With An E hayranlarına müjde! CBC Television ve Netflix'te yayınlanan dram konulu başrolünde Amybeth McNulty'nin oynadığı dizinin 3. sezonu 22 Eylül 2019'da yayımlanmaya başlanmıştı. Bugün itibariyle de Netflix'te yayımlandı. Bu dizi cesur ve tutkulu yetim kızın, evlenmemiş yaşlı bir kadın ile onun tatlı dilli bekar erkek kardeşinin yanında alışılmadık bir yuva bulmasıyla başlar. Dizinin ilk iki sezonunu izlediniz mi? Üçüncü sezona başladınız mı? Dizi hakkında düşünceleriniz neler?

• Beğen
Tepkiler: poptoys

meri

Well-known member
10 Kas 2019
99
98
18
Awards
0
Anne With An E hayranlarına müjde! CBC Television ve Netflix'te yayınlanan dram konulu başrolünde Amybeth McNulty'nin oynadığı dizinin 3. sezonu 22 Eylül 2019'da yayımlanmaya başlanmıştı. Bugün itibariyle de Netflix'te yayımlandı. Bu dizi cesur ve tutkulu yetim kızın, evlenmemiş yaşlı bir kadın ile onun tatlı dilli bekar erkek kardeşinin yanında alışılmadık bir yuva bulmasıyla başlar. Dizinin ilk iki sezonunu izlediniz mi? Üçüncü sezona başladınız mı? Dizi hakkında düşünceleriniz neler?

herkes izlesin herkess netflix'in yeni sezon onayı vermediği dizi + puan eklemeye yeter benim için

meri

Well-known member
10 Kas 2019
99
98
18
Awards
0
Bölümler çok uzun yoksa şimdiye çoktan başlamıştım
ya ilk bölüm evet ama çok pozitif bir dizi sarıyor mesela kötü bir gün geçirmiştim 2.sezon geldiği gün ve izlerken o kadar çok pozitif enerji verdi ki izlesen eminim zevkle devam edersin

isiktrkrl

Proje Koordinatörü
Proje Koordinatörü
Top Poster Of Month
28 Ara 2019
817
1,319
93
Awards
0
16
ya ilk bölüm evet ama çok pozitif bir dizi sarıyor mesela kötü bir gün geçirmiştim 2.sezon geldiği gün ve izlerken o kadar çok pozitif enerji verdi ki izlesen eminim zevkle devam edersin
Sex Education ve You bittikten sonra başlarım o zaman

• Beğen
Tepkiler: meri

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)