Atiye 3. sezon hazırlıklarına devam ediyor

Gizem

Forum Yöneticisi
1 Şub 2020
459
975
93
Awards
0
Adana
1589985929345.png
2019 yılının Aralık ayında Netflix’te yayınlanan Atiye dizisi büyük beğeni topladı. 190 ülkede yayınlanan dizi, Türkiye’de en çok izlenen yapımlardan birisi oldu.

Atiye dizisinin 2. sezonunun çekildiği biliniyor. Dizinin montaj işlemleri yapılmaktaydı. Atiye 2. sezonun 2020 yılının Eylül ayında yayınlanması bekleniyor.
Atiye’nin 3. sezonu ise final sezonu olacak. Çekimlerin de yaz aylarında yapılması beklentisi var. Hazırlıklara devam ediliyor.

Beren Saat, Metin Akdülger, Başak Köklükaya, Melisa Şenolsun, Mehmet Günsür, Hazal Türesan, Tim Seyfi, Cezmi Baskın, Civan Canova, Meral Çetinkaya’nın yer aldığı Atiye dizisinin 3. sezonu 8 bölümden oluşacak.
TV100’den Birsen Altuntaş’ın haberine göre, 3.sezonu Burcu Alptekin yönetecek. 3. sezon için senaryo çalışmaları ise; Atasay Koç, Cansu Çoban ve Merih Aslan’dan oluşan ekip tarafından devam ediliyor.

1589986003481.png
İzlerken çok sürükleyici bulduğum nadir Türk yapımı dizilerden biri Atiye. Kesinlikle 2. sezonu büyük bir hevesle bekliyorum. Ancak umuyorum ki diziyi uzatmış olmak için uzatmazlar ve diziyi bozmazlar. İzlemeyenlere tavsiye ediyorum. Yaşıtlarım için söylüyorum özelikle gençlik dizilerine ara verip bu tarz bir diziye başlamaları onlar için de iyi olabilir.
Mehmet Günsür ve Beren Saat uyumunu çok başarılı bulduğum için dizi ayrı bir güzel geliyor izlerken. İzlemeyenlere tavsiye ediyorum kesinlikle. İzleyenler sizin diğer sezonlar için herhangi bir teoriniz var mı? İzlerken eğlenmiş miydiniz? İzlemeyenler için fragmanı aşağıya bırakıyorum.

Son düzenleme:

isiktrkrl

Proje Koordinatörü
Proje Koordinatörü
28 Ara 2019
2,246
3,191
113
Awards
0
16
İlk sezonun sadece ilk iki bölümünü izledim. Br dk yetişmemi bekler misiniz

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)