Atiye dizisinin yeni sezon çekimlerine başlandı

ecemtspnr

Well-known member
Top Poster Of Month
23 Nis 2020
3,123
4,036
113
Awards
0
Yakın zamanda gündeme gelen ‘Netflix Türkiye’den çekilecek mi?’ sorusu en popüler aramalardan birisi oldu. Ancak buna karşın Netflix, Türkiye’de başlattığı ikinci çekim olan Atiye’nin final sezonu için çekimlere başladı. Beren Saat’in paylaştığı Instagram gönderisi ile de 3. sezon çekimlerine başlanıldığı duyurulmuş oldu.

Netflix’in Türkiye’de çıkardığı ilk yapım olan Hakan: Muhafız (The Protector) sonrası Atiye oldukça dikkat çekmeyi başarmıştı. Henüz 2. sezonu yayımlanmamış ve çıkış tarihi de hâlâ net olarak duyurulmamış olmasına rağmen dizi 3. sezon onayını da kapmıştı.

http://instagr.am/p/CC9KqmFBRNr/
Beren Saat ve Mehmet Günsür’ün başrollerini paylaştığı dizi, Anadolu topraklarındaki bir kazı sırasında yapılan keşfin, genç bir ressamın hayatını değiştirip, geçmişine dair sırların peşine düşmesini konu alıyor. Beren Saat ve Mehmet Günsür’un yanı sıra, dizinin oyuncu kadrosunda Metin Akdülger, Melisa Şenolsun, Başak Köklükaya, Civan Canova, Tim Seyfi, Meral Çetinkaya, Hazal Türesan ve Cezmi Baskın gibi başarılı isimler yer alıyor.

Atiye’nin 2. sezon çıkış tarihi olarak Eylül 2020 gözüküyor. Ayrıca dizinin final sezonu yayın tarihi de 2021’in ilk ayları olarak tahmin ediliyor. Senaryosu Nuran Evren Şit’in kaleme aldığı dizinin yönetmen koltuğunu Ozan Açıktan, Gönenç Uyanık ve Ali Taner Baltacı paylaşıyor.
 

isiktrkrl

Proje Koordinatörü
Proje Koordinatörü
28 Ara 2019
2,589
3,506
113
Awards
0
16
İlk sezondan sadece iki bölüm izledim. Beren Saat bile diziyi uzatmayı mantıksız buluyorken umarım saçmalamazlar
 

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)