Başlat: Ready Player One 2 mi geliyor?

ecemtspnr

Well-known member
Top Poster Of Month
23 Nis 2020
2,570
3,489
113
Awards
0
Steven Spielberg’ün Başlat: Ready Player One‘dan yola çıkarak çektiği aynı adlı film, 2018 yılında vizyona girmişti. Eleştirmenler ve seyircilerden genel olarak olumlu geri dönüşler alan Başlar: Ready Player One, Steven Spielberg’ün son 10 yıldaki en iyi açılış yapan filmi olmuştu.

Bunun üzerine romanın yazarı Ernest Cline’da filmin gişe başarısının ardından hayranlarını sevindirerek Facebook üzerinden düzenlenen bir etkinlik sırasında ikinci kitap için çalışmalara başladığını resmen duyurmuştu.

Şimdi ise 2. kitabın 24 Kasım’da piyasaya sürüleceği duyuruldu ve bunun üzerine 2. bir filmin geleceği düşünülmeye başlandı.

F2BB9DAB-CE63-4A75-8F5F-46B348894CA3.jpeg

80’ler ve video oyunları referanslarıyla dolup taşan Başlat: Ready Player One 2044 yılında geçiyor. Distopik bir dünyada yaşayan insanların bu yıkık dünyadan kaçmak için tek çareleri OASIS adında sanal bir dünyaya girmek ve orada bambaşka bir hayat sürmektir. Sahte de olsa… Ancak bir gün OASIS’in yaratıcısı James Halliday ölür ve geriye bir vasiyet bırakır. Buna göre OASIS içine yerleştirdiği 3 gizemli nesneye ulaşmayı başarabilen şanslı kişi OASIS’in ve Halliday’in tüm mirasının sahibi olacaktır. Böylece yüz binlerce kişi amansız bir yarışa başlar.

Filmi izlediniz mi?
 

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)