Benimle de tanışın!

Nilsu

New member
28 Ara 2019
3
4
3
Awards
0
Selamlar dostlarım. Ben Nilsu soyadımın Pikdöken olmasından dolayı çoğu arkadaşım Pik diye seslenir, siz istediğiniz gibi seslenebilirsiniz. 30 Mayıs 2003 doğumluyum. Adana’da yaşıyorum. 11. sınıf bir dil öğrencisiyim ve üniversite sınavına hazırlanmaya çalışıyorum.

Dünya üzerinde yapmayı en sevdiğim şey müzikle uğraşmak olabilir. Ailemdeki herkes müzikle uğraşır. Gerçekten herkes. Bu yüzden bende doğduğum andan itibaren bu işin içine çekildim ve hiç şikayetçi değilim. Ses eğitimi aldım. Birbirinden tamamen farklı kültürlerin enstrümanları olan kanun ve ukulele çalmayı öğrendim. Ve en önemlisi kendimi müzikle iyileştirmeyi öğrendim ki bu benim için çok büyük bir dönüm noktasıydı.
Konuşmayı çok severim. Yakın arkadaşlarım bilir ne kadar konuştuğumu. Evde artık konuşacak biri kalmadıysa kendi kendime konuşurum. Sadece uyuduğum zaman susuyorum galiba.

Gittiğim okulda film ve dizi tartışabileceğim çok fazla kişi olmayınca böyle bir projede yer alma fırsatını kaçırmak istemedim açıkçası. Her telden dizi ve film izlerim. Hiç spesifik bir tür ayrımı yapmam. En sevdiğim film serisi Harry Potter sanırım. Tam emin değilim hala karar veremiyorum.
Bütün bunlar dışında hayatım çok monoton. Hiç farklı bir şey yok. Okul ve ev arasında mekik dokuyorum. Buraya kadar okuduysanız helal. Sanırım her şeyi yazdım. Yakın zamanda görüşmek üzere..

Tiabeanie

Well-known member
27 Ara 2019
173
143
28
Awards
0
Dil okumak istiyordum ama karar değiştirdim , daha doğrusu kararsız kaldım . Tavsiye eder misin ?

meri

Well-known member
10 Kas 2019
99
100
18
Awards
0
aww birçok benzer noktamız var. Tabii benim dil seçecek cesareti kendimde bulamamam ve müzikle ilgilenmeyi yıllardır istememe rağmen doğru düzgün hiçbir şey yapamam haricinde :/

Nilsu

New member
28 Ara 2019
3
4
3
Awards
0
aww birçok benzer noktamız var. Tabii benim dil seçecek cesareti kendimde bulamamam ve müzikle ilgilenmeyi yıllardır istememe rağmen doğru düzgün hiçbir şey yapamam haricinde :/
Heyy öyle demee ne olursa olsun hayallerinin peşinden koşmalısın. Konfor alanından çıkman gerekse bile -ki bu benim en nefret ettiğim şey- yapmak istediğin şeyi yap. Eminim kendinin derinliklerinde ihtiyacın olan cesareti bulabilirsin. Sadece keşfetmen gerek. Üstelik seninle daha hiç yüz yüze tanışmamamıza rağmen ben sana bu konuda inanıyorsam sen de inanmalısın. Eğer istersen her konuda yardımcı olabilirimm.

• Beğen
Tepkiler: onurk

meri

Well-known member
10 Kas 2019
99
100
18
Awards
0
Heyy öyle demee ne olursa olsun hayallerinin peşinden koşmalısın. Konfor alanından çıkman gerekse bile -ki bu benim en nefret ettiğim şey- yapmak istediğin şeyi yap. Eminim kendinin derinliklerinde ihtiyacın olan cesareti bulabilirsin. Sadece keşfetmen gerek. Üstelik seninle daha hiç yüz yüze tanışmamamıza rağmen ben sana bu konuda inanıyorsam sen de inanmalısın. Eğer istersen her konuda yardımcı olabilirimm.
aww çok tatlısın ve kendime inancımı olumlu yönde etkiledin şu an teşekkür ederiim

• Love
Tepkiler: Nilsu

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)