Bir dizi karakteri olsaydınız bu hangisi olurdunuz#2

isiktrkrl

Proje Koordinatörü
Proje Koordinatörü
28 Ara 2019
2,231
3,172
113
Awards
0
16
Kendimi bu zamana kadar hiçbir karakterle tam anlamıyla özdeşleştiremedim en fazla Ted Mosby'nin insanların hatalarını düzeltmesi kendimde bulduğum bir özellik olur, o yüzden de herhangi bir karakter için hiçbir zaman keşke o olsam demedim yani bir cevabım yok galiba

Gökçe

Well-known member
29 Ara 2019
909
1,698
93
Awards
0
Kendimi bu zamana kadar hiçbir karakterle tam anlamıyla özdeşleştiremedim en fazla Ted Mosby'nin insanların hatalarını düzeltmesi kendimde bulduğum bir özellik olur, o yüzden de herhangi bir karakter için hiçbir zaman keşke o olsam demedim yani bir cevabım yok galiba
Çok haklısın birilerinin bir şeyini sevip ama tamamına bakınca olmak istemeyebiliyorsun

• Beğen
Tepkiler: isiktrkrl ve Gizem

shad

Well-known member
22 Eki 2019
45
71
18
Awards
0
Sons of Anarchy'den Jax Teller, Dark'dan Jonas ama (spoilerlı kısım); olmak isterdim.

• Beğen
Tepkiler: Gizem

ozgebahar.k

Active member
20 Nis 2020
38
43
18
Awards
0
Abyss dizisindeki başroldeki kız olmak isterdim öldürülüyor falan ama tekrar dönüyor

• Beğen
Tepkiler: shad

Okan

Well-known member
20 Nis 2020
46
124
33
Awards
0
Look around Ted you're all alone
+1 bu arada

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)