biyografik yapımlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

bashak

Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
19 Nis 2020
1,776
2,606
113
Awards
0
Şimdiye kadar farklı farklı sebeplerden çok farklı konularda biyografik filmler çıktı. Bu gerçek hayat hikayelerini izlemek bazıları için oldukça merak uyandırıcı olabiliyor. Ben bu tür yapımları izlemekten çok zevk almasam da favorilerim arasına giren bazı filmler de yok değil. Siz bu tür yapımları izlemekten hoşlanır mısınız? Çok hoşunuza giden, sizi etkileyen filmler varsa eğer hangileri?

• Beğen
Tepkiler: isiktrkrl

isiktrkrl

Proje Koordinatörü
Proje Koordinatörü
28 Ara 2019
2,202
3,135
113
Awards
0
16
Hiç beklentimin olmadığı çok güzel biyografi filmleri olabiliyor, ben genelde seviyorum çünkü birinin biyografisini okuyor gibi hissettirmiyor, normal bir film gibi olması hoşuma gidiyor

• Beğen
Tepkiler: Gökçe ve bashak

ecemtspnr

Well-known member
Top Poster Of Month
23 Nis 2020
2,477
3,387
113
Awards
0
En sevdiğim türlerden bir tanesi her zaman çok ilgimi çeker

• Beğen
Tepkiler: bashak

ozgurumm

Member
10 Nis 2020
9
0
1
Awards
0
Gerçek bireylerin takdir toplayan bu yaşam öyküleri, elbette ki sadece başarıları değil, gerçek olduğuna inanamayacağınız dram dolu hayatları da konu ediniyorlar.

Bizde bu kategorideki en beğendiğimiz ve sizinde beğeneceğinizi düşündüğümüz filmleri listemeye karar verdik. Toplamda 60 filmin yer aldığı listemiz sizlerle: https://paratic.com/biyografi-filmleri/

furkanalkan

Member
1 Tem 2020
20
45
13
Awards
0
Ankara
olmazsa olmaz filmlerden olduğunu düşünüyorum, sadece genelde salt biçimde anlatılmıyor.
eğer hikayenin içinde sıradışılık yoksa genellikle senaristler sıradışılığı ekliyor, bu seviye gerçekçi biçimde korunursa oldukça güzel oluyor

• Beğen
Tepkiler: bashak

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)