Black Widow üzerine

meri

Well-known member
10 Kas 2019
99
100
18
Awards
0
Geçtiğimiz günlerde filmden yeni görseller düştü internete. Filmde Robert Downey Jr. kesin olarak yer alıyor ve birçok fan Natasha'nın geri dönebileceğini düşünüyor. Sizce Natasha Endgame ile kesin olarak aramızdan ayrıldı mı? Iron Man'in filmdeki işlevi ne olacak? Genel olarak filmden beklentileriniz neler?

Tiabeanie

Well-known member
27 Ara 2019
173
143
28
Awards
0
Tüm Avengers karakterlerinin biribirileri üzerinde etkisi var ama Natasha'nın geri gelmeyeceğinden eminim. End Game filminde Hulk karakterinin almaya gittiği taşın koruyucusu taşların dengeyle ilgisinden söz etmişti. Ruh taşı bana kalırsan Black Widow'u aramızdan ebediyen ayrılmasına sebep oldu

meri

Well-known member
10 Kas 2019
99
100
18
Awards
0
Tüm Avengers karakterlerinin biribirileri üzerinde etkisi var ama Natasha'nın geri gelmeyeceğinden eminim. End Game filminde Hulk karakterinin almaya gittiği taşın koruyucusu taşların dengeyle ilgisinden söz etmişti. Ruh taşı bana kalırsan Black Widow'u aramızdan ebediyen ayrılmasına sebep oldu
ben de paralel evren gibi bir mevzu yaparlarsa ancak geri dönmesi olabilir diye düşünüyorum ama mcu artık yeni bir çağa adım atacak iron man gibi karakterlere elveda deyip o yeni çağa girmeleri gerek

• Beğen
Tepkiler: Tiabeanie

Tiabeanie

Well-known member
27 Ara 2019
173
143
28
Awards
0
ben de paralel evren gibi bir mevzu yaparlarsa ancak geri dönmesi olabilir diye düşünüyorum ama mcu artık yeni bir çağa adım atacak iron man gibi karakterlere elveda deyip o yeni çağa girmeleri gerek
dc demeye başladı shazam falan ile

• Beğen
Tepkiler: meri

bashak

Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
19 Nis 2020
2,152
2,962
113
Awards
0
en erken bu çıkacakken bu da ertelendi.. aşırı merak etmiyorum ama izlerim

• Beğen
Tepkiler: ecemtspnr

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)