Blade Runner evreninde geçen Black Lotus animesinden ilk görseller geldi

bashak

Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
19 Nis 2020
2,152
2,962
113
Awards
0
Blade Runner: Black Lotus animesinden ilk görseller geldi. Adult Swim ve Cruncyroll’ın, 2018 sonlarına doğru duyurusunu yaptığı proje nihayet ilk görselleriyle karşımızda.Her bölümü yaklaşık 30 dakika sürecek ve toplamda 13 bölümden oluşacak Blade Runner: Black Lotus’un şu an için 2021 yılı içerisinde yayınlanacağı söyleniyor. Yayınlanacağı tam tarih açıklanmayan yapımla ilgili daha fazla detay önümüzdeki aylarda duyurulacak.

Rick and Morty, Robot Chicken, Samurai Jack gibi yetişkinlere yönelik animasyon dizilerini izleyici ile buluşturan Adult Swim, geçtiğimiz günlerde düzenlenen Adult Swim Con kapsamında yeni projelerini tanıttı. Etkinlikte tanıtılan yeni projeler arasına Blade Runner evreninde geçen anime dizisi Blade Runner: Black Lotus da dahildi.

Ridley Scott’ın bilimkurgu klasiği Blade Runner’ın yıllar sonra gelen devam filmi Blade Runner 2049 vizyona girdikten kısa bir süre sonra, bu evrende geçen bir anime dizisinin hazırlandığı duyurulmuştu. Blade Runner 2049’un 17 yıl öncesinde geçen bu dizinin, her iki filmle de bağlantılı olacağı, bu evreni daha derinlemesine ele alırken filmlerden tanıdık yüzleri de içereceği açıklanmıştı.

Blade Runner: Black Lotus’un yönetmen koltuğunda iki isim oturuyor. Yine bir başka bilimkurgu projesi olan Appleseed’ın başındaki isim olarak bilinen Shinji Aramaki ve Ghost in the Shell: Stand Alone Complex – Solid State Society, Napping Princess gibi projelerle adından söz ettiren Kenji Kamiyama animeyi bizlerle buluşturan isimler olacaklar.

Cowboy Bebop ve Samurai Champloo ile tanınan Shinichiro Watanabe ise yaratıcı yapımcı koltuğunda oturuyor. Dizinin baş yapımcıları arasında Andrew Kosove, Laura Lancaster, Broderick Johnson, Al-Francis Cuenca, Laura Lancaster ve Joseph Chou bulunuyor. Serinin animasyonlarını da Ultraman ile tanınan Solo Digital Arts gerçekleştirecek.1595927738564.png

1595927749545.png
 
Son düzenleme:

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)