BluTV' den yeni yapımlar geliyor!

Gizem

Forum Yöneticisi
1 Şub 2020
459
975
93
Awards
0
Adana
1588101582659.png

Türkiye’nin sevilen dijital platformu BluTV, pandemi sonrası yeni özel yapımları izleyiciyle buluşturmak için hazırlıklarına hız kesmeden devam ediyor. “Saygı – Bir Ercüment Çözer Dizisi” ve pembe dünyasının ele alınacağı Yeşilçam konulu dizinin yanı sıra BluTV’nin ilk özel yapım sinema filmi olan “İnsanlar İkiye Ayrılır” çekimlere başlamak için gün sayıyor.
Pandemi nedeniyle evlerde geçirdiğimiz günler sinema ve dizi sektörünü de yakından etkiledi. Salgın riski nedeniyle dizi ve film setlerinde çekimlere ara verildi, yeni projeler ise ertelendi. Türkiye’nin sevilen dijital platformu BluTV ise bu dönemde yeni özel yapımlar için planlamalarını sürdürüyor.
BluTV Dramalar Müdürü Sarp Kalfaoğlu, “Şu anda çekimlere bir süre ara verilmiş olsa da izleyicilerimiz için yeni yapımlar planlamaya devam ediyoruz. Pandemi sürecini atlatmamızın ardından hızla çekimlere başlanacak ve ilgi çekici içerikler izleyicisine kavuşacak. Türkiye’nin ilk dijital spin-off’u olma özelliğini taşıyan “Saygı – Bir Ercüment Çözer Dizisi” ve tozpembe görünen Yeşilçam sinemasının perde arkasının anlatıldığı dizi gibi heyecan verici içeriklerin yanı sıra ilk özel yapım sinema filmimiz olan “İnsanlar İkiye Ayrılır” ile izleyicilere yeni içerikler sunmaya devam edeceğiz” sözleriyle BluTV izleyicisine müjdeli haberleri verdi.
BluTv yapımlarını seven biri olarak bu davranışlarını takdir ediyorum açıkçası. Açıkça söylemek gerekirse de yayımlanacak iki yapımın da konusu/içeriği bakımından farklı olması beni heyecanlandırdı. "Saygı – Bir Ercüment Çözer Dizisi"nin çıkmasını özellikle bekliyor olacağım. Peki yeni gelecek yapımlar sizin dikkatinizi çekti mi? Siz ne düşünüyorsunuz?

Son düzenleme:

shad

Well-known member
22 Eki 2019
45
71
18
Awards
0
bluTV iyi çabalıyor. Netflix, The Protector'ı çıkardıktan sonra baya ilerleme katettiklerini düşünüyorum. Umarım çizgilerini bozmadan ve hatta (bi ihtimal) ülkemizde Netflix'i geçebileceğini düşünmüyor değilim :d

Gizem

Forum Yöneticisi
1 Şub 2020
459
975
93
Awards
0
Adana
bluTV iyi çabalıyor. Netflix, The Protector'ı çıkardıktan sonra baya ilerleme katettiklerini düşünüyorum. Umarım çizgilerini bozmadan ve hatta (bi ihtimal) ülkemizde Netflix'i geçebileceğini düşünmüyor değilim :d
Netflix bu denli ergenlere yönelik çalışmaya devam ederse kaçınılmaz sondur ne yazık ki..

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)