BluTV dizisi Saygı'nın çekimleri başladı!

Elif

Well-known member
20 Nis 2020
159
307
63
Awards
0
16
BluTV orijinal yapımı olan Saygı dizisinin çekimleri başladı. Dizi sevilen Ankara Polisiyesi Behzat Ç.'nin spin-off'u olacak. Her iki dizinin de senaristliğini Ercan Mehmet Erdem üstleniyor. Bu yeni dizi Türkiye’nin fenomenleşen anti kahramanı Ercüment Çözer’in hikâyesini anlatacak. BluTV; yapımcılığını İnter Medya'nın üstlendiği dizinin, çekimlerinin başladığını bir Instagram gönderisi ile duyurdu.


1593888480538.png

Dizinin Konusu
Dizi; saygı takıntılı, güçlü bir karaktere sahip Ercüment'in hikayesini konu ediniyor. Ercüment toplumun çürüdüğüne ve eğer müdahale edilmezse bunun büyük bir yıkıma sebep olacağını düşünen bir karakter. Toplumdaki bu yozlaşmanın düzelmesi için de elinden geleni yapacaktır. Toplumdaki yozlaşmanın çözümünü kendi adaletini sağlayarak arayan Ercüment Çözer’in yolu, onunla aynı amaç doğrultusunda hareket ettiğine inandığı iki genç ile kesişecek; Savaş ve Helen.


1593888960682.png

Oyuncu Kadrosu
Dizinin başrolünde Behzat Ç. dizisinde de aynı rolle karşımıza çıkan Nejat İşler bulunuyor. Ayrıca Vatanım Sensin dizisinde de birlikte rol almış olan Boran Kuzum ve Miray Daner, Savaş ve Helen karakterlerini canlandırıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda bulunan diğer isimler ise Rojda Demirer, Eren Demirbaş ve Itır Esen. 8 bölümden oluşacak dizinin yayın tarihi henüz açıklanmadı.

Siz dizi için heyecanlı mısınız?
 

isiktrkrl

Proje Koordinatörü
Proje Koordinatörü
28 Ara 2019
2,209
3,149
113
Awards
0
16
Aslında güzele benziyor ve bekleyenleri de memnun edebilir gibi. Ama izler miyim bilmiyorum
 
  • Beğen
Tepkiler: Gökçe ve Elif

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)