BluTV dizisi Saygı'nın kadrosuna ilginç isimler katıldı

Gizem

Forum Yöneticisi
1 Şub 2020
459
974
93
Awards
0
Adana
1589987190569.png
Geçtiğimiz sezon BluTV'de yayımlanan Behzat Ç'nin yeni sezonu beklenirken, sürpriz bir gelişme yaşandı. BluTV ekranlarında yayımlanan en iddialı yapımlardan biri olan Behzat Ç. ile ilgili büyük sıkıntıların yaşandığı ifade edildi. Sonrasında ise platform üzerinde yeni dizilerin yayımlanması için girişimlerin yapılmaya başlandığı duyuruldu. Bunlardan biride başrolünü Nejat İşler'in canlandıracağı Saygı dizisi olarak açıklandı.

1589986952740.png
"Saygı" adı verilen projede başrolü Nejat İşler'in oynayacağının açıklamasının ardından iki başarılı oyuncunun daha dizinin kadrosuna katıldığı açıklandı. Bunlar Kanal D ekranlarının en beğenilen dizisi Vatanım Sensin'de birlikte kamera karşısına geçen ve çok sevilen iki karakteri canlandıran Miray Daner ve Boran Kuzum oldu. Vatanım Sensin dizisinden sonra bir kez daha bir çift olarak ekranlara gelecek olan çiftin hayranları bu haber çok sevindi.

1589987034178.png
Nejat İşler, Miray Daner ve Boran Kuzum'un oyuncu kadrosunda yer alacağı BluTV ekranlarının büyük heyecan ve merakla beklenen dizisi Saygı'nın önümüzdeki yılın ilk yarısında izleyicisinin karşısına çıkacağı ifade edildi. 8 bölüm olarak planlanan dizi Çözer'in hikayesini "Toplumdaki yozlaşmanın çözümünü kendi adaletinde bulan sert ve güçlü bir insan" mottosuyla karşımıza çıkaracak.
 

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)