Brooklyn Nine-Nine 7. Sezon Fragmanı

isiktrkrl

Proje Koordinatörü
Proje Koordinatörü
28 Ara 2019
2,231
3,172
113
Awards
0
16
6 sezonu NBC'de yayımlanan, 5 sezonu Netflix'te bulunan Brooklyn Nine-Nine dizisinin 7. sezon fragmanı çıktı. Bu komedi/aksiyon dizisinin 7. sezonu 6 Şubat 2020 tarihinde NBC'de yayımlanmaya başlayacak. Sevenlerine iyi haber dizi 8. sezon onayını da çoktan aldı. Görünüşe göre 99'ı bir süre daha izleyebileceğiz. Fragman aşağıda bulunmaktadır.

isiktrkrl

Proje Koordinatörü
Proje Koordinatörü
28 Ara 2019
2,231
3,172
113
Awards
0
16
Bu zamana dek hiç izlemedim, ancak son zamanlarda karşıma çıkan trailer sonucunda iyi bir kanıya vardım, sanırsam yolum bu diziyle kesişecek gibi duruyor, :)
Benim en sevdiğim dizilerden biri belki de sit-com sevdiğimdendir, zaten bölüm süresi uzun olan dizileri fazla izleyemiyorum bu da ortalama 20 dakika olduğu için benim sevmeme yeterli olacak bütün şartlara sahip.

meri

Well-known member
10 Kas 2019
99
100
18
Awards
0
6 sezonu NBC'de yayımlanan, 5 sezonu Netflix'te bulunan Brooklyn Nine-Nine dizisinin 7. sezon fragmanı çıktı. Bu komedi/aksiyon dizisinin 7. sezonu 6 Şubat 2020 tarihinde NBC'de yayımlanmaya başlayacak. Sevenlerine iyi haber dizi 8. sezon onayını da çoktan aldı. Görünüşe göre 99'ı bir süre daha izleyebileceğiz. Fragman aşağıda bulunmaktadır.

çok merak ediyorum ama erteleyip duruyorum izlemeyi

• Beğen
Tepkiler: isiktrkrl

Tiabeanie

Well-known member
27 Ara 2019
173
143
28
Awards
0
bana kazık atmış bir insanın en sevdiği diziydi ama annem de izleyip öneriyor napıcam bilemedim

• Beğen
Tepkiler: isiktrkrl

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)