Brooklyn Nine-Nine

isiktrkrl

Proje Koordinatörü
Proje Koordinatörü
Top Poster Of Month
28 Ara 2019
829
1,338
93
Awards
0
16
Brooklyn Nine-Nine Netflix'te 5 sezonu bulunan şu ana dek 6 sezonu NBC'de yayımlanmış olan polisiye gibi görünse de bir komedi dizisidir. 8. sezon onayını almış olan dizinin 7. sezonu 6 Şubat tarihinde NBC'de yayımlanmaya başlayacak.

Dizi Brooklyn'deki bir bölgede polis karakolundaki dedektifleri ve yeni atanan polis şefinin başından geçenleri konu alıyor.

Beni diziye bağlayan en büyük şey Jake olmuştu o da karakoldaki en iyi detektiflerden biri. Jake ve Amy'nin bitmek bilmeyen tartışmalarını izlemek de çok zevkliydi. Zaten ilk sezonun ana konusu Jake ve Amy'nin girdiği iddia üzerine: Hangisi bir yıl boyunca daha fazla suçlu yakalarsa birbirlerinin istedikleri şeyleri yapacaklar. Dizi sadece bu iki karakterden ibaret değil Başkomiser Holt ekibe yeni dahil olmuş olsa da aralarındaki ilişkiyi izlemek fazlasıyla zevkli. Jake'nin en yakın arkadaşı Boyle da ekipte. İtiraf etmek gerekirse dizi boyunca en ısınamadığım karakter o oldu. Rose ise dizideki en sevdiğim karakterlerden biri oldu -Jake her zaman en üstte. Bana ulaş Jake ;)-

Sezonlar ilerledikçe başlarına gelen olaylar da ilginçleşiyor. Benim en sevdiğim dizilerden biri. İzlediniz mi? İzlediyseniz ne düşünüyorsunuz?

• Beğen
Tepkiler: poptoys ve Judges

Judges

Well-known member
28 Ara 2019
288
237
43
Awards
0
ilk paragraf biraz kafa karıştırıyor ve ışık yani dur biraz aa

• Beğen
Tepkiler: poptoys

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)