Çağatay Ulusoy'lu"Mücadele Çıkmazı"nın çekimleri başladı!

ecemtspnr

Well-known member
Top Poster Of Month
23 Nis 2020
2,590
3,506
113
Awards
0
the-protector.jpg

Kısa bir süre önce Barbaros dizisiyle ekranlara döneceği açıklanan ancak sürpriz bir kararla diziden ayrılan Çağatay Ulusoy'un yeni projesi belli oldu. Ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy'un yeni filmi Mücadele Çıkımazı için harekete geçildi.

Sosyal medya üzerinden yapılan açıklamalara göre, Mücadele Çıkmazı adını alan filmin çekimlerine bugün itibariyle resmi olarak başlandı. Filmin senaryosunu Behzat Ç. ile damga vurmuş Ercan Mehmet Erdem kaleme alırken, yönetmenliğini ise Ayla ve Müslüm'ün başarılı yönetmeni Can Ulkay üstleniyor.


Filmin başrolünü ise Barbaros dizisinden ayrıldığını açıklayan Çağatay Ulusoy üstleniyor. Ulusoy'un yıldızı Adını Feriha Koydum, Hakan: Muhafız, Medcezir, Delibal, İçerde gibi yapımlarla parlamış ve ünü dünyaya yayılmıştı. Hakan: Muhafız ile dünya çapında bir projede yer alarak son yıllara damgasını vuran Çağatay Ulusoy, son olarak 2015 yılında yayımlanan Delibal filmiyle beyazperdede boy göstermişti. Geçen bu süre zarfında dizilerde izlediğimiz Ulusoy, 5 yıl sonra yeniden bir sinema filminde rol alacak.

Mücadele Çıkmaz filminin konusu ve oyuncu kadrosu hakkında başka bir bilgi henüz bulunmuyor.
 

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)