Chaos Walking filminden fragman yayımlandı

ecemtspnr

Well-known member
Top Poster Of Month
23 Nis 2020
3,313
4,233
113
Awards
0
Chaos Walking

Chaos Walking filminden ilk fragman yayımlandı. Patrick Ness'in "The Knife of Never Letting Go" adlı romanından uyarlanan "Chaos Walking" filmi, sevilen başrol oyuncularıyla uzun süredir beklenen bir filmdi. Başrollerinde; Tom Holland, Daisy Ridely, Mads Mikkelsen'ın bulunduğu bilim kurgu filminin prodüksiyonu, yaklaşık olarak 3 yıl önce başlamıştı. Geçtiğimiz dakika ise filmden ilk fragman yayımlandı.

Chaos Walking konusu
Todd Hewit (Tom Holland), insanlık için yeni bir umut olan "Yeni Dünya"da yaşamaktadır. "Yeni Dünya", "Nois" adı verilen bir virüsle adeta cehenneme döner. Bu virüs, herkesin birbirinin düşüncelerinden parçalar görebilmesine sebep olur. Bu sebeple gelen sonsuz gürültü de birçok kişiyi deliliğe sürüklemiştir. Ancak günün birinde Todd, olağanüstü bir durumla karşılaşır. Yeni tanıştığı Viola adlı bir kızın yanında virüs, etkisiz kalmaktadır. Birbirleri ile pek de alakası olmayan bu ikili, keşfedilmemiş bir gezegende tehlikeli bir maceraya girerler.

Chaos Walking oyuncuları
Oyuncu kadrosunda; "Spider-Man" olarak tanıdığımız ve şu son sıralar adı "Uncharted" filmi ile anılan Tom Holland; "Star Wars" serisinde yer alan ve "Murder on the Orient Express" filminde bulunmuş Daisy Ridley; "Hannibal" dizisindeki rolü ile büyük bir hayran kitlesine sahip olan Mads Mikkelsen bulunuyor. Aynı zamanda Ray McKinnon, Nick Jonas, David Oyelowo, Kurt Sutter, Cynthia Erivo gibi isimler de kadroda yer alıyor.

Yönetmen koltuğunda, "Edge of Tomorrow" filminin de yönetmeni olan Doug Liman'ın oturduğu filmin senaryosunu, yazar Patrick Ness ve Christopher Ford kaleme aldı.

Film, 2021 yılında izleyici ile buluşacak. Henüz net bir vizyon tarihi verilmedi.

 

isiktrkrl

Proje Koordinatörü
Proje Koordinatörü
28 Ara 2019
2,759
3,644
113
Awards
0
16
Bu filmin kitabını okuduğumu fark ettiğimde çok heyecanlanmıştım. Tom'u zaten çok severim. Fragman için kötü diyenler gördüm ama aşırı kötü değil bence
 

ecemtspnr

Well-known member
Top Poster Of Month
23 Nis 2020
3,313
4,233
113
Awards
0
Bu filmin fragmanını kimse sevmemiş ama ben çok yükseldim filmi 76593 yıldır bekliyorum zaten çıksa da izlesek
 
  • Beğen
Tepkiler: isiktrkrl

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)