Chilling Adventure of Sabrina iptal edildi

bashak

Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
19 Nis 2020
2,152
2,962
113
Awards
0
EccfvofXsAUipTj.jpg

Netflix'in sevilen dizisi Chilling Adventures of Sabrina 4.sezonuyla ekranlara veda edecek. Sezon 8 bölüm ile karşımıza çıkacak. Dizinin başrol oyuncusu Kiernan Shipka ve yapımcısı Roberto Aguirre-Sacasa yayımlanacak sezonun dizinin final sezonu olacağını açıkladı.

Shipka instagram üzerinden yaptığı paylaşımla bunu belirtirken Roberto Aguirre-Sacasa da yaptığı bu duyuruyla haberi kesinleştirmiş oldu.

“Chilling Adventures of Sabrina üzerinde çalışmak ilk günden itibaren inanılmaz bir onur oldu. Herkesin en sevdiği genç cadı olarak Kiernan ile başlayan hikaye mutlak bir zevkti. Mürettebat, yazarlar, editörler, asistanlar ve herkese şovun bu karanlık rüyasına çok fazla sevgi gösterdikleri için minnettarım. Netflix, Warner Bros., Berlanti Television ve Archie Comics'teki ortaklarımıza anlatmak istediğimiz hikayeyi, anlatmak istediğimiz yolla yapmamıza izin verdikleri için de minnettarım."
EccfpupWAAY3zuR.jpg

Son zamanlarda yaşanan Corona Virüsü salgını sebebiyle yeni sezonu ertelenen dizinin yeni son sezonunun çıkış tarihi hakkında hala net bir bilgi olmasa da 2020'nin son çeyreğinde yayımlanması bekleniyor.

Chilling Adventure of Sabrina ilk başta Riverdale'ın yan dizisi olarak CW için oluşturulmuştu fakat birinci sezon yayımlandıktan sonra dizi Netflix'e taşındı. İptal haberleri, “Riverdale” spin-offu “Katy Keene”nin bir sezondan sonra geçen hafta iptal edilmesinden sonra gelmiş oldu.

Dizinin oyuncu kadrosunda Kiernan Shipka'nın dışında Gavin Leatherwood, Ross Lynch, Lucy Davis, Chance Perdomo, Michelle Gomez gibi isimler yer alıyor.

Yayımlanan son sezonun fragmanını izlemeyenler için aşağıya koyuyorum.

isiktrkrl

Proje Koordinatörü
Proje Koordinatörü
28 Ara 2019
2,564
3,490
113
Awards
0
16
Diziye çok yükselmiyorum ama Ross için izlemek istiyorum

• Beğen
Tepkiler: bashak

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)