Chucky dizi fragmanı: Katil Bebek Chucky geri dönüyor

ecemtspnr

Well-known member
Top Poster Of Month
23 Nis 2020
3,123
4,036
113
Awards
0
Cult-Of-Chucky-1620x800.jpg

SyFy sinemanın katil bebeği Chucky’yi geri getiriyor. Chucky dizisi 1. sezon fragmanı sonunda yayımlandı. 1988 yılından beri korku sinemasının unutulmaz karakterleri arasında yer alan Katil Bebek Chucky, bütün şeytanlıklarını televizyon ekranına sığdırmaya geliyor. Orijinal serinin yazarı ve yönetmeni olan Don Mancini imzası ile izleyici ile buluşan Chucky dizisinin ortak yapımcıları arasında filmlerin yapımcılarından David Kirschner (Frailty, Miss Potter) ve ilk Chucky’yi seslendiren Brad Dourif de yer alıyor.

İlk olarak Child’s Play (Çocuk Oyunu) adı ile 1988 yılında beyaz perdeye gelen ikonik karakter, toplamda 8 filmlik bir yapım haline gelmişti. Kült korku filmi geçen sene seriyi sıfırlayan Child’s Play filmi ile taze bir başlangıç yaparak sinemada önemli bir hamle yapmaya çalıştı.

Filmden bağımsız olarak bir de SyFy kanalının hazırladığı televizyon dizisi vardı. Geçen sene ilk sezon onayı alan yapımda hazırlıklar neredeyse tamam. Bu meşhur seri, ilk defa TV ekranlarında dizi formatında boy gösterecek.

Bir neslin oyuncak bebeklerden ürpermesine neden olan kahramanımız, yeni televizyon şovu sayesinde bu ikonik rolü derinlemesine işleyecek. Karakterin orijinal aslında sadık kalacak yapım, izleyiciyi bir banliyö kasabasına konuk edecek. Kasabanın sırları, işlenen cinayetler, Chucky’nin türlü oyunları, Katil Bebek’in eski dost ve düşmanları…

Serinin yaratıcısı Don Mancini, seriye yeni karakterlerin katılacağını ve Katil Bebek hakkındaki bazı kritik soruların da bu dizi sayesinde yanıt bulacağını da belirtti. Dizi, geçen yıl yayınlanan orijin filmini değil, öncesindeki Cult of Chucky (2017) yapımını takip edecek. Dizide Katil Bebek’i seslendiren Brad Dourif dışında açıklanan tek rol Jennifer Tilly’nin canlandıracağı Tiffany oldu.

Chucky televizyon dizisi ne zaman yayınlanacak sorusunun ise net bir cevabı henüz yok. Ancak dizinin 2021 yılı içerisinde izleyicinin karşısına çıkması bekleniyor. Dizinin yayımlanacağı kanalı 12 Monkeys, Channel Zero, The Lost Room, Childhood’s End ve Battlestar Galactica gibi yapımlardan hatırlıyoruz.


Katil Bebek’in geri dönüşünü nasıl karşılıyorsunuz? Orijinal film serisini izlediniz mi?
 

isiktrkrl

Proje Koordinatörü
Proje Koordinatörü
28 Ara 2019
2,589
3,506
113
Awards
0
16
Küçükken aklıma geldiğinde bile korkardım daha sonra da hiç izlemedim şu an katil bir oyuncak bebek olması dışında filmin konusuna dair hiçbir şey bilmiyorum
 
  • Beğen
Tepkiler: Gökçe ve bashak

Gökçe

Well-known member
29 Ara 2019
963
1,763
93
Awards
0
Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: isiktrkrl

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)