CIA’e odaklanan bir mini dizi

Gizem

Forum Yöneticisi
1 Şub 2020
459
975
93
Awards
0
Adana
1589634074139.png
2012 yapımı Chronicle ve 2015 yapımı Fantastic Four filmlerinden sonra 12 Mayıs’ta seyirci ile buluşan ve İtalyan asıllı Amerikan mafya lideri Al Capone’un hayatını anlattığı Capone filmiyle geri dönüş yapan yönetmen Josh Trank, yeni bir mini dizi için hazırlıklara başladı. Trank, yeni projesinde Capone filminde de rol alan başarılı oyuncu Tom Hardy ile beraber çalışacak.

Fantastic Four filminin prodüksiyon süreci esnasında 20th Century Fox ile sıkıntılar yaşayan Josh Trank 5 yıl sonra setlere geri döndüğü Capone ile yeni bir başlangıç yapıyor. Trank, Tom Hardy ile, ömrünün sonlarında titiz bir mafya lideri rolünü ile bir engelleme olmadan çalışıyor.

Tom Hardy ile birliktelikleri bir sonraki projede de devam edeceğini belirten Trank “Tom da ben de yeni proje için çok heyecanlıyız. On yıllardır süren, 2. Dünya Savaşı’nın sonundan CIA’in oluşumunu ilgilendiren ancak daha önce filmlerde ya da televizyonda görülmemiş sadece kitaplarda bahsedilmiş bir hikâye bu. Castro ve Küba ile, kapitalizm ve komünizm karşıtlığına değiniyor. Gerçekten çok büyük, bir tür kapitalizm ve komünizm zıtlığı meselesi.” açıklamalarını yaptı.

1589634174825.png
Tom Hardy, yapımcılığını yaptığı FX dizisi Taboo’da ve Netflix-BBC ortak yapımı Peaky Blinders’ta rol almıştı. Hardy aynı zamanda Charles Dickens romanı A Christmans Carol’ün FX tarafından yapılan dizi uyarlamasının yapımcıları arasında yer alıyor. Bütün bu durumlar göz önünde alındığında Josh Trank’in yeni CIA konulu mini dizisinin FX ekranlarına gelebileceği ihtimallerini gözler önüne seriyor.

Ben izlenilesi buldum yani konusu çok farklı ve ilginç duruyor, çıkış gününü bekleyip izleyeceğim. Siz izler misiniz?
 

bashak

Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
19 Nis 2020
1,866
2,683
113
Awards
0
Ajan olma hayalim vardı benim vay be
 
  • Beğen
Tepkiler: Gizem

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)