Crazy Stupid Love

bashak

Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
19 Nis 2020
2,152
2,962
113
Awards
0
2011 yapımı Crazy Stupid Love yönetmenliğini Glenn Ficarra ve John Requa'nın, senaristliğini ise Dan Fogelman'ın üstlendiği, romantik komedi türündeki Amerikan filmi.

1593541903010.png

Mükemmel bir kadrosu olan filmin oyuncu kadrosunda Steve Carell, Emma Stone, Ryan Gosling, Julianne Moore gibi isimler bulunuyor. Böyle bir oyuncu kadrosu olan bir filmden kötü olmasını nasıl bekleyebilirsin ki zaten: ))

1593541983382.png

Dışarıdan bakıldığında mükemmel bir hayatı, işi, evliliği olan birisidir Cal (Steve Carell). Fakat bir gün aynı zamanda gençlik aşkı olan karısı Emily'nin ( Julianne Moore) onu iş yerinden biri ile aldattığını ve boşanmak istediğini öğrenir ve mükemmel hayatı darmaduman olur. Bunun üzerine çok büyük üzüntüye ve sıkıntıya kapılan Cal gittiği bir barda Jacob (Ryan Gosling) ile karşılaşır. Her açıdan onun tam tersi olan Jacob tam bir kadın avcısıdır ve Cal' a da bunu öğretmeye kararlıdır. Ona yepyeni bir tarz yaratır ve kadın avlama taktikleri verir. Ama kendisi de onu reddeden ilk kadın olan Hannah'yı (Emma Stone) bir türlü aklından çıkaramaz. Bunların yanı sıra Cal'ın oğlu da kendisinden büyük olan bakıcısına aşıkken bakıcısı Cal'e aşıktır.

1593541942658.png

Aşırı keyifli bir film Çılgın, Aptal Aşk. OLdukça komik, eğlenceli sahneleriyle beraber aşkın farklı yönlerini gösteriyor film. İzlerken 2 saat su gibi akıp gidiyor. Steve Carell zaten büyük bir komedi dizisinde oynamıştı ve bu eğlenceli filmde de çok iyiydi. Zaten Ryan Gosling ve Emma Stone'un uyumunu La La Land' den de biliyoruz. Aslında bu film La La Land'den önce çıksa da çoğu kişi bundan önce onu izlemiştir diye düşünüyorum. Bu filmi izlemediyseniz kesinlikle öneriyorum. Keyifli, vakit geçirmelik çok iyi bir film.

Merak edenler için filmin fragmanını aşağıya bırakıyorum.

Son düzenleme:

isiktrkrl

Proje Koordinatörü
Proje Koordinatörü
28 Ara 2019
2,542
3,473
113
Awards
0
16
Ryan Gosling zaten çok sevdiğim bir oyuncu ve arada sırada canım bu tarz filmler izlemek istiyor. Bir sonraki seferde bu filmi izleyeceğim

• Beğen
Tepkiler: bashak

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)