David Beckham belgeseli geliyor

ecemtspnr

Well-known member
23 Nis 2020
2,613
3,532
113
Awards
0
3CB6DD50-1567-4B13-952D-10AF78444275.jpegNetflix’in spor belgeseli The Last Dance, dünyanın dört bir yanında ilgi uyandırmıştı. Şimdi ise David Beckham‘ın belgesi hazırlanıyor.

Efsane futbolcu David Beckham’ın The Last Dance tarzında belgesi yayımlanacağı açıklandı. David Beckham ve Wayne Rooney, hayatları belgesel haline getirilen isimlere katılmaya hazırlanıyorlar.

Netflix’in görüştüğü isimlerden birinin David Beckham olduğu ortaya çıktı. Futbol yetenekleri kadar moda ikonu ve pazarlama dehası olan Beckham, Manchester United’ın ardından Real Madrid, Milan, PSG formaları giymişti. Futbolu bıraktıktan sonra da Miami’de futbol kulübü kurmuştu.

Beckham’a yakın bir kaynağın İngiliz basınına verdiği bilgiye göre, David Beckham da The Last Dance’in izleyicilerinden biriymiş ve kendi hayatının da belgesel haline getirilebileceğini düşünüyor. Amazon’a bağlı TV şirketi Studio 99 da Beckham ile görüşen diğer şirketlerden biri.


“Şu sıralar David’i en fazla heyecanlandıran projelerden biri bu, belgeselin arşiv görüntülerinden hazırlanmasını istiyor. Ayrıca futboldan sonraki yaşamına daha fazla odaklanılması niyetinde. Özellikle de Miami kulübünün kuruluşuna. Ailesi ile birlikte özel hayatı ilgi çeken bir karakter. Belgeselin yapılmasını iki taraf da istiyor.”


Henüz projenin adı ya da ne zaman hayata geçirileceği gibi detaylara dair pek bir bilgi bulunmuyor.
 
  • Beğen
Tepkiler: isiktrkrl

ecem

Well-known member
20 Nis 2020
759
1,256
92
Awards
0
Futbol sonrası hayatının anlatılacak olması benim için daha güzel, bekliyorum
 

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)