‘David Makes Man’ 16 Temmuz’dan itibaren HBO Max’de yayımlanacak.

Elifkoptu_

Well-known member
20 Nis 2020
171
207
43
Awards
0
David Makes Man dizisinin yayın haklarını HBO Max satın aldı. Dizinin 1. sezonu 16 Temmuz’dan itibaren HBO Max’da yayımlanacak.

Warner Horizon Scripted Television’dan gelen dizinin yapımcılığını McCraney, Michael B. Jordan, Dee Harris-Lawrence, Mike Kelley, Melissa Loy ve Oprah Winfrey üstleniyor. Tarell Alvin McCraney tarafından yaratılan 2019 yapımı David Makes Man’in kurgusu ise bir o kadar etkileyici.

Konusu
David Makes Man, en yakın arkadaşının ölümünün ardından hayatına devam etmeye çalışan 14 yaşındaki David’in hikayesini anlatıyor. Yaşadığı üzüntüye rağmen annesinin desteği ile birlikte yaşadıklarını aşmaya çalışan David’in hayatı, oldukça etkileyici bir noktaya parmak basıyor. Aynı zamanda dizi, McCraney’in kendi hayatındaki olaylardan esinlenerek çocukluk travmasını ve hayal gücünü araştırıyor.

David Makes Man’in oyuncu kadrosunda ise Akili McDowell, Alana Arenas, Isaiah Johnson, Ade Chike Torbert, Travis Coles ve Cayden K. Williams gibi isimler yer alıyor.2C4780AA-8A7A-46FC-84DA-4555F0E2DF5F.jpeg
 

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)