Defending Jacob

Gizem

Forum Yöneticisi
1 Şub 2020
459
974
93
Awards
0
Adana
1588103607632.png
Geçtiğimiz yılın sonlarına doğru yayın hayatına başlayan Apple TV+, bu ay bizi iddialı yeni bir dizisiyle buluşturdu: Defending Jacob. Mini dizi olarak planlanan Defending Jacob ilk üç bölümüyle 24 Nisan’da yayın hayatına başladı. İlk sezonu 8 bölüm sürecek olan dizinin bölüm süreleri 45-50 dakika arası değişiyor. Dizi, William Landay’in aynı adlı çok satan romanından uyarlandı. Senaryosunu Mark Bomback yazdı ve Oscar adaylığı bulunan Morten Tyldum yönetmenliğini yaptı. Ayrıca başrollerden Chris Evans dizinin yapımcılarından biri olarak yer alıyor.
14 yaşında bir çocuğun cesedinin bulunmasıyla çok fazla suçun işlenmediği bir bölgede böyle bir olayın yaşanması herkesi derinden etkiliyor. Polisin yaptığı araştırmalar sonucu Bölge Savcı Yardımcısı’nın oğlu Jacob Barber, cinayetin bir numaralı suçlusu konumuna geliyor ve gözaltına alınıyor. Bu olaydan sonra çocuğunu kurtarmak isteyen Andy ve Laurie Barber, oğlunun adını temize çıkarmak için ellerinden geleni yapıyorlar.
Konusu elbette ilgimi çekti, izleyeceklerim listesi arasına ekledim. Ancak daha önce hiç Apple TV+ dizisi izlemediğim için beni ne gibi bir yapım bekliyor bilmiyorum. Aşağıya fragmanını bırakıyorum ve soruyorum: Ne düşünüyorsunuz? İzlenebilir mi?

shad

Well-known member
22 Eki 2019
45
71
18
Awards
0
"You can be a good man or you can be a good father."
Chris Evans'ı hayatımda ilk defa Avengers dışında bir yapımda görmek sevindirici fakat sürekli olan bir aksiyonun içinde olduğu için fragmanda gördüğüm kadarıyla biraz daha sakin kalmış. Alışması zor olacak ama kaliteli bir yapım olduğunu düşünüyorum.

Gizem

Forum Yöneticisi
1 Şub 2020
459
974
93
Awards
0
Adana
"You can be a good man or you can be a good father."
Chris Evans'ı hayatımda ilk defa Avengers dışında bir yapımda görmek sevindirici fakat sürekli olan bir aksiyonun içinde olduğu için fragmanda gördüğüm kadarıyla biraz daha sakin kalmış. Alışması zor olacak ama kaliteli bir yapım olduğunu düşünüyorum.
fragmana aldırmamak gerek diye düşünüyorum, yani bence yine küçük çaplı bir aksiyon bizi bekliyor

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)