Dijital Flörtleşme BluTV’de başlıyor

Gizem

Forum Yöneticisi
1 Şub 2020
459
975
93
Awards
0
Adana
1590246793179.png

Daha önce yeni nesil belgeselleriyle adın söz ettirmeyi başaran, ülkenin önemli platformlarından BluTV, yepyeni ve ilgi çekici bir belgeselle geliyor. 21 Mayıs'ta prömiyer yapan ve ilk bölüm fragmanı da yayımda olan Dijital Flörtleşme, günümüzün yeni ilişki biçimlerini, dijitalle başlayan birliktelikleri, yeni bir tarza dönüşen takılma kültürünü ve ilk buluşmaları masaya yatıracak. Tüm bunları gerçek deneyimlerle ve yaşayan insanların anlatımıyla aktaracak olan Dijital Flörtleşme, modern toplumun bireylerini de incelemiş olacak.

Geçtiğimiz yıl Pavyon adlı belgeselle ekranlara gelen ve büyük ilgi toplayan ekip, Dijital Flörtleşme’nin de arkasında yer alıyor. Bu kez, çağın iletişim ve flörtleşme şekli irdelenecek ve “takılma”, “stalk”, “takip”,“sexting” gibi olgular, sık yaşayanların tecrübeleriyle belgeselde yer alacak. Tabii bu konuların sık yaşandığı “buluşma” uygulamaları ve siteleri de yine akış içerisinde kendine yer bulacak. Bütün bunlar ışığında da flörtleşmenin nasıl bir evrim geçiridiği, hangi noktaya geldiği ve nereye varabileceği yine konuşulan konular olacak.

Belgesel, beş bölümden oluşacak ve yeni bölümler iki haftada bir yayımlanacak. İlk bölümün konusu ise sadece flörtleşme değil, genel manada da sosyal medyanın değişmez eylemi olan “takılma kültürü” olacak. Duygusal anlamda sorumluluk almak istemeyenler, normal hayatından çekingen olanlar, eski sevgiliyle iletişim kurtmak isteyenler ve bu uygulamalar sayesinde kendini daha rahat hissedenler bu bölümün ana konusu olacak.

Bence ülkemiz insanlarının (erkekleri ima ederek) ihtiyacı olan bir belgesel olmuş. Umuyorum ki izlenir ve eğitici olur LoL
 
  • Beğen
Tepkiler: isiktrkrl

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)