Dikkat çeken kadrosuyla The Devill All The Time, 16 Eylül'de Netflix'te yerini alacak

bashak

Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
19 Nis 2020
2,152
2,962
113
Awards
0
Dikkat çeken oyuncu kadrosuyla The Devil All The Time 16 Eylül'de Netflix'de yerini alacak. Son zamanların özellikle oyuncu kadrosuyla en merak edilen filmlerinden biri olan The Devill All The Time için Netflix Twitter'dan yaptığı duyuruyla yayın tarihi belli oldu.

1594912683834.png

Oyuncu kadrosunda Tom Holland, Mia Wasikowska, Robert Pattinson, Sebastian Stan, Mia Goth, Bill Skarsgård, Eliza Scanlen, Haley Bennett, Jason Clarke, Riley Keough ve Tony ödüllü Gabriel Ebert gibi isimler yer alırken filmin yönetmenliğini son olarak 2016 yapımı Christine filminde yönetmen koltuğuna oturan Antonio Campos üstleniyor.
Filmin senaryosunu Paulo Campos’la beraber Antonio Campos kaleme aldı. Filmin yapımcılığını Jake Gyllenhaal ve Riva Marker’ın yapım şirketi Nine Stories üstlenirken, Max Born ve müzisyen Randall Poster da filmin yapımcıları arasında yer alıyor.

1594912747465.png

Donald Ray Pollock’un 2011 tarihli aynı adlı romanından uyarlanan film Amerikan taşrasında geçen bir umut, şiddet ve kefaret öyküsü anlatıyor. The Devil All the Time'da, Ohio ve Bati Virginia'da bulunan, farklı geçmişlerden gelen tuhaf bir grup insanın hayatı konu ediliyor. Filmdeki karakterlerden biri, Güney Pasifik’teki katliamda işkence gören eski asker Willard Russell'dır. Güzel karısı Charlotte’u kanserden kaybetmiş olan yaslı adam, bütün totemlerine ve dualarına rağmen onu kurtaramamış olmanın suçluluğunu taşımaktadır. Seri katil bir çift olan Carl ve Sandy Henderson, uygun modeller bulup Amerika’nın otoyollarında fotoğraflarını çekip ardından onları öldürmek için diyar diyar gezmektedir. Din adamı olan Roy, ve fiziksel engelli, gitar sever yardımcısı Theodore ise çiğnedikleri kanundan kaçmaktadırlar. Tüm bunların ortasında ise William ve Charlotte'un yetim kalan oğulları Arvin Eugene Russell vardır. Kendisini birbirinden oldukça farklı olan bu insanların ortasında bulan genç adam, iyi ancak şiddete meyilli bir hal almıştır. İkinci Dünya Savaşı'nın sonundan 1960'lara kadar bu karakterlerin hayatları nasıl bir hal alacaktır?

Netflix'in iddialı yapımlarından biri olacak ve yayımlandıktan sonra uzun bir süre konuşulacak gibi olan bu filmi merak ediyor musunuz? Oyuncu kadrosu bayağı bayağı iyi filmin, özellikle bunun için merak ediyorum.
 
Son düzenleme:

isiktrkrl

Proje Koordinatörü
Proje Koordinatörü
28 Ara 2019
2,589
3,506
113
Awards
0
16
Ama konu bana çok şey geldi.. oradan buradan bir şey bulup birleştirmiş gibi
 
  • Beğen
Tepkiler: ecemtspnr

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)