Dila (lenguard) kimdir?

dilabys

Member
28 Ara 2019
5
9
3
Awards
0
adana
Ne ediyünüz len ben geldim. Eğer sen kimsin diyorsan tam yerine geldin hadi bakalım başlayalım. Benim adım Zeynep Dila Büyükyurtsever, ilk ismimi hiç kullanmıyorum bana zeynep derseniz üstüme dahi alınmıyorum haberiniz olsun. 16 yaşındayım Abbas Sıdıka Çalık Anadolu Lisesinde 11. sınıfım. Konservatuara hazırlanıyorum ve hayatımın büyük bir bölümü dersten derse koşuşturma ile geçiyor. Yaptığım sosyal aktivitelerden biraz bahsetmem iyi olacak.

İlk okul 1. sınıfta bale yapmaya başladım ancak benim mükemmel hevesim ile bu ancak 3 yıl sürdü ondan bana kalan tek hatıra azıcık olan esneklik. Bale dersi aldığım yerde annemlerin derslerine gire gire onlarla birlikte sırtaki, tango, salsa ve bachata öğrendim tabi üzerinden bayağı zaman geçince eskise de bir çok hareketi hatırlıyorum. Artı olarak kendim gittiğim modern dans, hiphop ve sportif latin dansları ile dans hayatımın sonuna geldin ve bıraktım. Ve 8. sınıfın sonunda vücudumdaki hantallığı fark eden babam beni jimnastiğe gönderdi. Jimnastik ile de pek anlaşamadığımız için 2 yılın sonunda yollarımızı ayırdık.

Aslında benim asıl bahsetmem gereken yönüm müzik küçüklüğümden beri şarkı söylemek benim için en büyük eğlenceydi. Bir gün amcamın beni şarkı söylerken dinlemesi ile bir yeteneğim olduğu ortaya çıktı. Kulak sınavlarım çok iyi olsada annemler beni pek bir yere göndermedi. Ardından 9. sınıfta amcamın ısrarı ile şan dersi almaya başladım ve hayatımın dönüm noktası oldu. Ben kendi sesimi keşfettikçe daha güzel yönleri çıkıyordu ve bu benim için akıl almazdı. Bu yeteneğim ve müzik sevgim ile hayatımın en önemli kararını verdim. Konservatuar okumak. Şimdi ise yoğun bir şekilde bu sınav için hazırlanıyorum umarım benim için iyi sonuçlanır.

Seyrederiz ekibi ile tanışmam benim için tam bir tesadüf eseri. Sınıftan bir arkadaşım bana ısrar etti ve bende bir bakayım nasıl bir yermiş diye girdim ve aşık oldum açıkcası. İzlediğim şeylerdle ilgili yazı yazmak ve bunların okunacak olması çok değerli hissettiren bir şey. Ben seyrederiz ekibinin serbest yazar bölümündeyim ve bayağı memnunum.

Daha fazla ne yazabilirim hayatım hakkında bilmiyorum umarım eğlenmişsinizdir. A bu arada len kelimesi en en sevdiğim kelimelerden biridir bir çok yazımda görebilirsiniz onun içim adım lenguard bunu da açıkladığıma göre işim bitti.

Gorurüşüüüüüz.

Son düzenleme:

Atabeyi

İmtiyaz Sahibi
İmtiyaz Sahibi
22 Eki 2019
94
219
63
Awards
0
Sana bu güzel ve yaratıcı lakabı kim verdi, bizimle paylaşır mısın?

• Beğen
Tepkiler: KOÇOVALI

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)