Disenchantment

mai quizas

Member
26 Ara 2019
5
14
3
Awards
0
disenchantment-hddiziport.jpg

Matt Groning yapımı olan bu dizi orta çağ komedi dizisidir. Olaylar dizinin ana karakteri olan Bean'in etrafında gelişiyor. Prenses olan Bean krallık işlerine pek kafa yormayan rahat bir karakter. En yakın arkadaşlarından olan iblis Luci kötülüğü, Elfo ise iyiliği temsil ediyor. En sevdiğim karakter olan Elfo masumluğu, iyiliği ve şirin konuşmasıyla dikkatimizi çekiyor. Dizinin başında babası Kral Zog tarafından zorla evlendirilmeye çalışılan Bean, her seferinde dostları sayesinde kurtulmayı başarıyor. Çok fazla kara mizah içeren bu yapımı ben izlerken çok beğendim sizlere de izlemenizi tavsiye ediyorum.

gungorkidi

Member
24 Ara 2019
18
19
3
Awards
0
genelde sevdigin dizileri ben de seviyorum, dizi zevklerimiz uyusuyo o yüzden izlemeti düşünüyorum. izleyince tekrar bi seyler yazıcam

• Beğen
Tepkiler: maiquizas

Judges

Well-known member
28 Ara 2019
735
617
93
Awards
0
Ekli dosyayı görüntüle 39

Matt Groning yapımı olan bu dizi orta çağ komedi dizisidir. Olaylar dizinin ana karakteri olan Bean'in etrafında gelişiyor. Prenses olan Bean krallık işlerine pek kafa yormayan rahat bir karakter. En yakın arkadaşlarından olan iblis Luci kötülüğü, Elfo ise iyiliği temsil ediyor. En sevdiğim karakter olan Elfo masumluğu, iyiliği ve şirin konuşmasıyla dikkatimizi çekiyor. Dizinin başında babası Kral Zog tarafından zorla evlendirilmeye çalışılan Bean, her seferinde dostları sayesinde kurtulmayı başarıyor. Çok fazla kara mizah içeren bu yapımı ben izlerken çok beğendim sizlere de izlemenizi tavsiye ediyorum.
Baya iyi dizi.Yani içerisinde o kadar iyi göndermeler var ki. Kara mizah çok iyi.O çağ animasyon olmasına rağmen güzel işlenmiş.Yani çok iyi

• Beğen
Tepkiler: maiquizas

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)