Dizi mi Film mi

Dizi mi film mi?

• Dizi

Kullanılan: 8 100.0%
  • Film

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    8

Atabeyi

İmtiyaz Sahibi
İmtiyaz Sahibi
22 Eki 2019
94
219
63
Awards
0
Çok zor bir soru olmuş ama :) Yani, eğer gün içinde uzunca bir süre boş vaktim varsa açar dizi izlerim ve hani en az bir sezon bitiririm tek oturuşta. Öyle tadımlık bir şey arıyorsam da genellikle film izlerim.

Dizilerin oyuncuları ile aranızda kurduğunuz bağ, karakter gelişimi gibi çok geniş şeyleri takip edebilir, kendinizi benim gibi kaptırabilirsiniz. Ama filmler çeşitli duyguları belli bir zamanda verir ve biter. Kültürünüze kültür katarken çeşitli mesaj ve fikirler verir. İkisini de izlerim hatta ikisini de çok severim ama ikisi arasında bir tercih yapılacaksa, dizi diyorum :)

isiktrkrl

Proje Koordinatörü
Proje Koordinatörü
28 Ara 2019
2,258
3,202
113
Awards
0
16
Ne kadar sevsem de 40 dakikalık bölümleri izlemek bile benim için zorken bir filmi tek oturuşta bitirmem de imkansız oluyor, yeteri kadar zevk alamıyorum. O yüzden dizi galiba.

• Beğen
Tepkiler: Tiabeanie

meri

Well-known member
10 Kas 2019
99
100
18
Awards
0
Evet bu soru izleyicilerin çoğunu çıkmaza sokan soru.
Bu soruya cevabınızı ve yorumlarınızı bekliyorum.
gercekten baya zor soru ama geçen seneye kadar bir oturusta sezon bitirirken artık odaklanmak ve kısa sürede bitirebilmede film daha avantajlı benim için

Judges

Well-known member
28 Ara 2019
711
587
93
Awards
0
gercekten baya zor soru ama geçen seneye kadar bir oturusta sezon bitirirken artık odaklanmak ve kısa sürede bitirebilmede film daha avantajlı benim için
benim için de aynısı geçerli şu an ama karakterleri yansıtma açısınsından diziler tabiki daha iyi ve bu benim için neredeyse olay örgüsünden önemli o yüzden dizi ama film izlemek daha etkileyici geliyor

• Beğen
Tepkiler: Atabeyi

meri

Well-known member
10 Kas 2019
99
100
18
Awards
0
benim için de aynısı geçerli şu an ama karakterleri yansıtma açısınsından diziler tabiki daha iyi ve bu benim için neredeyse olay örgüsünden önemli o yüzden dizi ama film izlemek daha etkileyici geliyor
gerçekten karar verilmesi zor bir diziye bağlandığında karakterlerin gelişimini seyretmek, olay örgüsünün ilmek ilmek işlediğini bir süreç içinde görmek de çok güzel film için dediğin de çok doğru

• Beğen
Tepkiler: Judges

isiktrkrl

Proje Koordinatörü
Proje Koordinatörü
28 Ara 2019
2,258
3,202
113
Awards
0
16
Ne kadar sevsem de 40 dakikalık bölümleri izlemek bile benim için zorken bir filmi tek oturuşta bitirmem de imkansız oluyor, yeteri kadar zevk alamıyorum. O yüzden dizi galiba.
Artık filmleri tek oturuşta bitirebiliyorum ama fikrim değişmedi. Diziler > Filmler

• Beğen
Tepkiler: Gökçe

ecemtspnr

Well-known member
23 Nis 2020
2,607
3,528
113
Awards
0
Filmler > diziler
Dizide 75654 saat bekliyoruz bir şey olsun diye filmlerde adamlar 2 saat içerisinde dünyayı kurtarıyor.

• Beğen
Tepkiler: isiktrkrl

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)