‘Dracula’nın yönetmeni Jonny Campbell’ın yeni projesi

Gizem

Forum Yöneticisi
1 Şub 2020
459
975
93
Awards
0
Adana
1588517606818.png
Kısa süre önce Netflix’in ‘Dracula’ dizisini yöneten Jonny Campbell, senaryo yazarı David Koepp‘in ilk romanından uyarlanan ‘Cold Storage’ın yönetmenliğini üstleniyor. Koepp daha önce ‘Jurassic Park’, ‘Angels and Demons’, ‘Panic Room’ ve ‘Mission: Impossible’ gibi gişe rekorları kıran filmlerin senaryolarını da kaleme almıştı.
Cold Storage’, Pentagon’da biyoterör operatörü olan Roberto Diaz’ı merkezine alıyor. Şüpheli bir biyokimyasal saldırıyı araştırmak için görevlendirilen Diaz, çok daha kötü bir şey buluyor: yüksek derecede mutasyona uğramış yok edici düzeyde zararlı bir organizma. Diaz bu organizmayı ele geçirerek az kullanılan askeri bir soğuk hava deposuna saklıyor. Onlarca yıl bu depoda iltihaplanan bu organizma bir çıkış yolu buluyor ve onu durdurabilecek tek kişi Diaz..
Covid-19 sebebiyle prodüksiyon çalışmalarına ne zaman başlanacağı konusunda henüz net bir bilgi olmasa da film Paramount' un öncelikli projeleri arasıda.
Filmin konusu, yönetmeni ve senaristi çok başarılı duruyor. Yayımlanmasını sabırsızlıkla bekleyip izleyeceğime eminim. Siz izler misiniz? Konusu dikkatinizi çekti mi?
 
  • Beğen
Tepkiler: ozgebahar.k

shad

Well-known member
22 Eki 2019
45
71
18
Awards
0
O sarı elbiseyi görünce bi Dark'ı anımsamak... Dracula dizisi çok iyiydi umarım sonrası da iyi olur
 
  • Beğen
Tepkiler: isiktrkrl

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)