Dylan O’Brien, Peter Farrelly’nin yeni filminde başrol olacak

ecemtspnr

Well-known member
Top Poster Of Month
23 Nis 2020
3,099
4,011
113
Awards
0
C7B9589D-DDC6-4108-865A-EEC8A0D8A125.jpeg
Peter Farrelly’nin, “The Greatest Beer Run Ever: A True Story of Friendship Stronger Than War” adlı romanından uyarlayacağı bir sonraki filminde rol almak için görüşmelerde bulunan Dylan O’Brien rol için görüşülen bir sürü isim arasından rolü kaptı. MTV yapım Teen Wolf, The Maze Runner serilerinden tanıdığımız şimdilerde ise eOne filmi The Education of Fredrick Fitzell filminde karşımıza çıkan Dylan O’Brien, Oscar ödüllü yönetmen ile de çalışma fırsatı yakaladı.

Yapımcılığı David Ellison, Dana Goldberg, Don Granger ve Andrew Muscato üstlendiği filmde, senaryoyu yazmada ise Brian Currie, Pete Jones’a ve Joanna Molloy ile Chick Donohue’nin kitabından uyarlayan filmin yönetmenliğini yapacak olan Farrelly eşlik edecek. Farrelly’nin En İyi Film dalında Oscar ödülü kazanan bir önceki filmi Green Book’ta rol alan Viggo Mortensen, bu filmde de destekleyici bir rol ile karşımıza çıkacak.

Hikaye, 1967’de New York’tan ayrılan ve ordudaki çocukluk arkadaşları ile yıllar sonra buluşmak için yola çıkan, Vietnam’da savaşmış asker Donohue’nun gerçek hikayesini mercek altına alıyor.
Dylan O’Brien ayrıca Paramount yapımı “Infinite” ve “Monster Problems” filmleri ile yakında karşımıza çıkacak.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: Gökçe

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)