Elisabeth Moss yeni bir Blumhouse filmi olacak "Mrs. March"ın başrolünde

bashak

Well-known member
19 Nis 2020
1,616
2,415
113
Awards
0
the-invisible-man-elisabeth-moss-image-scaled.jpeg

The Handmale's Tale ve Mad Men gibi yapımlarla tanıdığımız Elisabeth Moss son zamanlarda sinema dünyasında daha aktif rol almaya başlıyor. Bu yıl yayımlanan, 7 milyon dolarlık bir bütçeyle üretilenkorku filmi "The Invisible Man", bu yıl açıldığında muazzam iş başardı ve dünya çapında 130 milyon dolardan fazla hasılat elde etti.

Bu yıl The Invisible Man ve Shirley filmleriyle sinemalara konuk olan Moss, kısa süre önce gerilim filmi Run Rabbit Run‘ın oyuncu kadrosuna dâhil olmuş, hemen sonrasında ise Candy ve The Shining Girls dizilerinin başrolünde yer alacağı açıklanmıştı. Dün bu yapımlara, The Invisible Man gibi Blumhouse Productions yapımı bir psikolojik gerilim filmi olan Mrs. March da eklendi.

Virginia Feito‘nun aynı adlı romanından uyarlanan Mrs. March’ta Elisabeth Moss, kocasının çoksatan son romanının tiksindirici ana karakterinin kendisinden esinlenmiş olabileceğini fark ettikten sonra hayatı alt üst olan, New York’un zengin semtlerinden birinde ev hanımı olarak lüks bir hayat yaşayan Bayan March’ı canlandıracak.

Kitabın yazarı Virginia Feito, “Mrs. March”ın senaryosunu da yazacak. Moss yaptığı açıklamada, "Virginia’nın romanını bir oturuşta okudum ve o kadar etkilendim ki Mrs. March’ı oynamam gerektiğini biliyordum. Bir karakter olarak büyüleyici, karmaşık ve son derece insani. Dişlerimi ona batırmak için sabırsızlanıyorum. Mrs. March, Love And Squalor Pictures'ın yapmak için inşa edildiği türden, kadın liderliğindeki ilgi çekici ve meydan okuyucu bir proje. Şirket olarak ilk çıkışımızı yapmaktan ve Blumhouse'la ortaklık kurmaktan dolayı heyecanlıyız." dedi. "

Moss aynı zamanda Blumhouse Productions’ın kurucusu Jason Blum ile birlikle filmin yapımları arasında yer alıyor. Roman 2021' in Ağustos ayında raflarda yerini alırken filmin ne zaman çekileceği ya da kimin yöneteceği belli değil.

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)