Elite 4. sezon oyuncu kadrosu duyuruldu

ecemtspnr

Well-known member
23 Nis 2020
2,613
3,531
113
Awards
0
EdXuX21XsAAMtut.png

5 Ekim 2018’de yayımlanmaya başlayan Netflix orijinal yapımı Élite, platformun en popüler yapımlarından biri. Geçtiğimiz aylarda dizi ekibinde önemli değişikliklere gidildiği resmi olarak duyurulan dizinin yeni kadrosu açıklandı!

İlk iki başarılı sezonun ve bu yıl Mart ayı içinde yayımlanan ve en az ilk iki sezon kadar sevilen 3. sezonun ardından dizi 4. ve hatta 5. sezon onaylarını da aldı. 3. sezonun ardından geçtiğimiz aylarda dizinin tüm oyuncu kadrosu değişecek gibi iddialar ortaya atılmıştı ve bu Netflix tarafından yalanlanmıştı ancak dizide oldukça önemli oyuncu değişikliklerine gidildiği duyuruldu.

Dizinin 2021’in Mart ayında yayımlanması beklenen yeni sezonunda diziden ayrılan isimler Polo karakteriyle karşımıza çıkan Álvaro Rico, Nadia karakteri ile karşımıza çıkan Mina El Hammani, bu zamana kadar güzelliğiyle de çokça dikkat çekmiş ve Carla karakterine can vermiş Ester Expósito, 2. sezonda diziye katılmış ve Valerio karakterini canlandıran Jorge López ve Lu karakteri ile karşımıza çıkan Danna Paola olarak açıklanmıştı. Bu duyurunun ardından izleyiciler tarafından en çok merak edilen şey yeni sezonda hangi isimlerin kadroya katılacağı Twitter hesabından paylaşılmış olan görseller ile açıklandı. Bu açıklamanın ardından dizinin 4. sezonunda oyuncu kadrosuna 4 yeni ismin katılacağı kesinleşmiş oldu. 4. sezonda kadroya katılan isimler Manu Rios, Carla Díaz, Martina Cariddi ve Pol Granch oldu.

Yeni sezon halihazırda üretildiği için, yeni sezonun bu yıl sonbaharda veya tıpkı bu yıl olduğu gibi gelecek yılın ilkbahar aylarında, tekrar sekiz bölüm şeklinde izleyicileri ile buluşması ve beşinci sezonun da kısa bir süre sonra onu takip edebileceği düşünülüyor

Yeni oyuncular hakkında ne düşünüyorsunuz? Oyuncu değişikliğine giden yapımlar hakkındaki düşünceleriniz neler?
 
  • Beğen
Tepkiler: isiktrkrl

isiktrkrl

Proje Koordinatörü
Proje Koordinatörü
28 Ara 2019
2,258
3,203
113
Awards
0
16
Çok özür dileyerek Manu'nun kesinliğine aşırı seviniyorum
 
  • Beğen
Tepkiler: ecemtspnr

Gökçe

Well-known member
29 Ara 2019
921
1,711
93
Awards
0
İzlemeden ilk üç sezon kadrosunun olmamasına üzüldüm
 
  • Beğen
Tepkiler: ecem

ecem

Well-known member
20 Nis 2020
759
1,256
92
Awards
0
İzlemeyerek kendime iyilik yaptığımı düşünüyorum sizin yorumlarınıza göre lsiqöwmmskd
 

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)