En rezil olduğunuz anılar

Tiabeanie

Well-known member
27 Ara 2019
173
143
28
Awards
0
Evet arkadaşlar zamanı gelmişti . İyi güzel sohbet ediyoruz ama herkes birbirinin rezil yanlarını da öğrenmeli . İlk ben başlıyorum ; Benim öyle çok rezil anılarım yoktur aslında çok vardır ama çekinmem . Bir gün yolda tam olarak bundan bahsediyordum ve şey dedim mesela tam şu an düşsem takmam ve sonra ayağım takıldı ve bi tane adamın üstüne düştüm . Sadece adamı ezmekle kalmadım Atatürk caddesinde olduğundan bütün bakışları üstüme çektim . Keşke eve dönerken kafama kese kağıdı geçirseydim

meri

Well-known member
10 Kas 2019
99
100
18
Awards
0
Evet arkadaşlar zamanı gelmişti . İyi güzel sohbet ediyoruz ama herkes birbirinin rezil yanlarını da öğrenmeli . İlk ben başlıyorum ; Benim öyle çok rezil anılarım yoktur aslında çok vardır ama çekinmem . Bir gün yolda tam olarak bundan bahsediyordum ve şey dedim mesela tam şu an düşsem takmam ve sonra ayağım takıldı ve bi tane adamın üstüne düştüm . Sadece adamı ezmekle kalmadım Atatürk caddesinde olduğundan bütün bakışları üstüme çektim . Keşke eve dönerken kafama kese kağıdı geçirseydim
bunu bilerek yapmıştık arkadaşımla ama düşününce gerçekten rezil olmuş olabiliriz... fuar alanında sahneyi boş, mikrofonu sahipsiz bulduk ve aklımıza gelen dahiyane fikirle sahneye çıktık, o kadar kişinin önünde şarkı ?? söyledik bizden cesaret alan birkaç kişi oldu sonra da fuar görevlisi gelip mikrofonu komple aldı tabi nhbgtvfrcedx

isiktrkrl

Proje Koordinatörü
Proje Koordinatörü
28 Ara 2019
2,246
3,191
113
Awards
0
16
En rezil anım mı hatırlamıyorum ama rezil olunan bir anı deyince aklıma hep bu geliyor. 8. Sınıfta bir öğretmene bir şey söylemek için sınıfına gittim oradan da başka bir öğretmenin yanına gidecektim o yüzden koşarak sınıftan çıktım ama ceketim kapı koluna takıldı ve hızla çıktığım için çizgi filmlerdeki gibi bir süre havada kaldım -aslında böyle bir şey yok sadece ben öyle hissettim- ve yere düştüm. Biraz utanç vericiydi.

KOÇOVALI

Member
3 Ocak 2020
12
9
3
Awards
0
En rezil olduğum an, askeri elemanlara "Yamaç Koçovalı ben" dedikten sonra dayak yemiştim. Aşağıdan izleyebilirsiniz :cautious: ?

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)