en sevdiğiniz animasyon filmi

bashak

Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
19 Nis 2020
1,839
2,657
113
Awards
0
Yaş hiç fark etmeksizin yetişkin, genç veya çocuk herkes animasyon izlemiştir şimdiye kadar. Animasyonlar bir şekilde kendini insana bağlamayı başarıyor. Bazıları çok sevdiği için yeni filmleri kaçırmaz, takip eder, devamlı izler. Ben onlardan biri olmasam da arada sırada izlerim. Siz animasyon sever misiniz, en sevdiğiniz animasyon filmi hangisi?

isiktrkrl

Proje Koordinatörü
Proje Koordinatörü
28 Ara 2019
2,246
3,191
113
Awards
0
16
Toy Story 😍😍 buz devrini okulda izlettirdikleri için bir türlü ısınamadım. Alita'yı da bir ara izleyecektim ama kaldı yine
Bir insan Buz Devri'ni nasıl sevmez. Buz Devri 3'ü küçükken kardeşimle o kadar çok izlerdik ki hala tüm replikleri söyleyebilirim

• Beğen
Tepkiler: bashak

isiktrkrl

Proje Koordinatörü
Proje Koordinatörü
28 Ara 2019
2,246
3,191
113
Awards
0
16
pixar'ın en iyi filmi, ratatouille. bence çok farklı, özgün bir film. ben izlerken çok eğlenirdim aynı zamanda eğitici de bir film
Bunu da ben küçükken okulda zorla izlemiştim ve o yüzden beğenmemiştim. Sonrasında da bir daha hiç izlemedim

• Beğen
Tepkiler: Elif

Elif

Well-known member
20 Nis 2020
159
307
63
Awards
0
16
Yukarı Bak (Up) ve Buz Devri ikisi de o kadar güzel ki şimdiye kadar yüzlerce defa izlemişimdir.
Daha önce de çok animasyon izleyen biri değilim demiştim ama Toy Story <33
ben de aslında çok fazla animasyon izlemem izlediğim 4 5 animasyon filmi var ama onlara da aşığım yani

Gökçe

Well-known member
29 Ara 2019
921
1,711
93
Awards
0
pixar'ın en iyi filmi, ratatouille. bence çok farklı, özgün bir film. ben izlerken çok eğlenirdim aynı zamanda eğitici de bir film
Ağğağağa sonunda ratatouille diyen biri, benim için yeri o kadar özel bir film ki çok seviyorum
Ama bilir kişi @Gökçe gelip bana kızacak birazdan
Geldi disney ablanız
Bu arada tekrar söylemek isterim ki seri film olarak toy story>>avengers

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)