Enola Holmes

bashak

Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
19 Nis 2020
2,164
2,979
113
Awards
0
Netflix'in beklenen filmi Enola Holmes sonunda platformda yerini aldı.

Stranger Thing ile tanınan Millie Boby Brown bu filmle ilk başrol denemesini yapmış oldu. Ayrıca filmde Superman, The Witcher gibi rollerden tanıdığımız Henry Cavill, Sam Claflin, Helena Bohem Carter, Fiona Shaw, Adeel Akhtar, gibi yıldız isimler de bulunuyor.

Filmin yönetmenliğini Fleabag” ve “Killing Eve” gibi başarılı dizilerin bölümlerini yönetmiş olan Harry Bradbeer üstlenirken “How I Live Now”, “Wonder”, “A Long Way Down”, “His Dark Materials”, “The Aeronauts”, “The Eddy” gibi yapımların senaristi olan Jack Thorne, filmin senaryosunu kaleme alıyor.

1600858516806.png

Nancy Springer’ın Enola Holmes Mysteries adlı roman serisinden uyarlanan filmde, 16. yaş gününde annesinin kaybolduğunu öğrenen Enola’nın hikayesi anlatılıyor. Enola, annesinin kaybolduğunu öğrenir ve sonrasında kardeşlerinden yardım ister. Fakat kardeşlerinden beklediği yardımı alamaz ve annesini tek başına bulmak için Londra’ya gider. Bu sırada Enola, siyasi tarihin gidişatını değiştirebilecek bir komplonun ortasında kalmasıyla gizemli olayların içerisine sürüklenir.

Bugün Netflix kütüphanesinde yer alan filmle ilgili düşünceleriniz neler?

ecemtspnr

Well-known member
Top Poster Of Month
23 Nis 2020
3,313
4,233
113
Awards
0
1 2 saat önce falan bitirdim ve uzun zamandır dizi film izlemediğim için mi bilmiyorum ama gayet beğendim. Normalde Millie pek sevmem ama filmde iyiydi. Sadece Sherlock karakterini pek sevemedim Henry Cavill pek olmamış gibiydi üzdü.

bashak

Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
19 Nis 2020
2,164
2,979
113
Awards
0
1 2 saat önce falan bitirdim ve uzun zamandır dizi film izlemediğim için mi bilmiyorum ama gayet beğendim. Normalde Millie pek sevmem ama filmde iyiydi. Sadece Sherlock karakterini pek sevemedim Henry Cavill pek olmamış gibiydi üzdü.
o kadar da umutluyduk be henry'den

• Beğen
Tepkiler: ecemtspnr

Hayrunnisa

Well-known member
23 Tem 2020
201
280
63
Awards
0
Hmmm boş vaktimde izleyeyim o zaman.

Şimdi IMDb puanına baktım da 6,7 imiş. Düşük gibi geldi bana

• Beğen
Tepkiler: bashak

bashak

Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
19 Nis 2020
2,164
2,979
113
Awards
0
6.7 ile 7 arasında da baya fark var ha
baya fdghsjd
filmi genel olarak ben de sevdim. Henry daha farklı bir sherlock denemiş, pek iyi değildi evet ama yüzünü görmek bile iyiydi yani o yüzden pek batmadı bana. Onun dışındaki oyunculuklar da baya iyiydi genel olarak

ecemtspnr

Well-known member
Top Poster Of Month
23 Nis 2020
3,313
4,233
113
Awards
0
filmi genel olarak ben de sevdim. Henry daha farklı bir sherlock denemiş, pek iyi değildi evet ama yüzünü görmek bile iyiydi yani o yüzden pek batmadı bana. Onun dışındaki oyunculuklar da baya iyiydi genel olarak
hemen hemen aynı fikirdeyiz galiba ve Tewkesbury hakkında ne düşünüyorsun ağağa

• Beğen
Tepkiler: bashak

bashak

Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
19 Nis 2020
2,164
2,979
113
Awards
0
hemen hemen aynı fikirdeyiz galiba ve Tewkesbury hakkında ne düşünüyorsun ağağa
gördüğüm kadarıyla herkes aynı fikirde, ya Holmes kardeşlerden daha fazla vardı filmde resmen ama hiç bahsetmediler yavrucaktan ve aşırı tatlıydı yicem

• Beğen
Tepkiler: ecemtspnr

isiktrkrl

Proje Koordinatörü
Proje Koordinatörü
28 Ara 2019
2,759
3,644
113
Awards
0
16
Filmi bitirip geldim. Ben beğendim açıkçası sadece vermek istenilen mesajları gözümüze soksalar daha az anlardık. Millie çok güzel geldi gözüme, Sam role çok yakışmıştı ve bu tarzda bir Sherlock izlemek benim hoşuma gitti. Zaten adının nasıl yazıldığını bilmediğim şu lord çocuk hakkında konuşmama gerek bile yok

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)