Extraction

shad

Well-known member
22 Eki 2019
45
71
18
Awards
0

Karizmanın öz evladı Chris Hemsworth ile Bangladeş'de askeri, bol aksiyonlu güzel bir filme ne dersin? Film 24 Nisan 2020, tarihinde Netflix'in kendi filmi olarak vizyona çıktı. Film 65 milyon dolar ile bütçe ile hazırlanmış belki de Netflix'in yaptığı başarılı ve devasa dünyalı filmlerinden biri.

Filmin konusu; yukarıdaki fotoğrafta gördüğünüz küçük çocuğu kurtarmak. Babası hapiste olan bu çocuğun başında babasının adamlarından biri durmaktadır. Babası uyuşturucu işleriyle uğraşan biridir. Ancak çocuk arkadaşlarıyla eğlenmek isterken babasının piyasadaki düşmanı olan kişi çocuğu kaçırır. Sonrasında babası adamına ne pahasına olursa olsun direktifini verir. Sonrasında karşımıza Tyler (Chris) paralı asker olarak çıkıyor. Ondan ve ekibinden yardım isteniyor. Fakat işler pek de istendiği gibi gitmiyor.

Ayrıca başrolümüz Tyler yıllar önce kanser yüzünden kaybettiği oğluyla olan veya olmasını istediği anılara dalıp gidiyor. Ailesinden bağımsız bir hayat geçiriyor, en yakın arkadaşından darbe yiyor. Karakter baya cesur ve tam bir eğitimli Amerikan komandosu olduğunu söyleyebiliriz.

Filmin fragmanını buradan izleyebilirsiniz:

Düşüncelerinizi bekliyorum...

Atabeyi

İmtiyaz Sahibi
İmtiyaz Sahibi
22 Eki 2019
94
219
63
Awards
0
Filmin sonuna kadar filme puanım 9 du. Öyle aksiyon sahneleri vardı ki... Ama son sahnelere doğru, şimdi spoiler vermeyeyim, böyle son mu olur *** dedirten bir film. Genel anlamda filmin birkaç soluklanıp "Azıcık dinlenelim" dedikleri yerler dışında full aksiyon olması gerçekten çok iyi. Film aksiyon duygusunu çok iyi yansıtabilmiş. Kesinlikle aksiyon severlere önerdiğim bir film.

• Beğen
Tepkiler: shad

shad

Well-known member
22 Eki 2019
45
71
18
Awards
0
Filmin sonuna kadar filme puanım 9 du. Öyle aksiyon sahneleri vardı ki... Ama son sahnelere doğru, şimdi spoiler vermeyeyim, böyle son mu olur *** dedirten bir film. Genel anlamda filmin birkaç soluklanıp "Azıcık dinlenelim" dedikleri yerler dışında full aksiyon olması gerçekten çok iyi. Film aksiyon duygusunu çok iyi yansıtabilmiş. Kesinlikle aksiyon severlere önerdiğim bir film.
Filmin sonu cidden kötüydü. Neden bilmiyorum ama orada bi duygulanmadım değil..

• Beğen
Tepkiler: Atabeyi

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)