Friends özel bölüm geliyor

Gizem

Forum Yöneticisi
1 Şub 2020
459
975
93
Awards
0
Adana
1589322817847.png

Eşsiz karakterleriyle gönüllerimizi fetheden Friends dizisi için özel bir bölümün çekilecek. Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry ve David Schwimmer‘ın yıllar sonra yeniden bir araya geleceği bu özel bölümün WarnerMedia’nın yeni dijital platformu HBO Max’te yayımlanacak.
Ancak geçtiğimiz mart ayında çekilmesi planlanan bu özel bölüm, koronavirüs salgını nedeniyle ertelendi. Hatta bu süre zarfında Friends oyuncuları, salgın döneminde insanların sağlıklı gıdaya erişebilmesi için yürütülen yardım kampanyasına bağışta bulunanlara Friends’in özel bölümünün çekimlerine katılma fırsatı sunmuştu.

1589322884466.png
Variety’e konuşan yapan Bob Greenblatt, gerekli şartların sağlanması hâlinde dizinin özel bölümünün çekimlerine bu yazın sonunda başlayacaklarını açıkladı. Karantina sürecinin daha fazla uzaması hâlinde bu özel bölümün dijital ortamda gerçekleştirilme ihtimâli olduğunu da söyledi. Bob Greenblatt, “Şu an geleceğe bakmaya ve bu işi daha geleneksel bir şekilde yapmaya çalışıyoruz ve bence beklemeye değer. HBO Max’in ilk açıldığı gün bu özel bölüme sahip olmayı çok isterdik ama sonbaharda bunu yayınlarsak, seyircinin gerçekten de dört gözle beklemesini sağlayabileceğimiz bir şey olacak. ” diye açıklamada bulundu.

1589323003671.png
Aramızda Friends'i çok sevenlerin olduğunu tahmin edebiliyorum. Ne konusu ne de içeriği hakkında hiçbir olmayan bir yapım, üzülerek söylüyorum sempatik de gelmiyor.. Ancak sevdiğim bir dizi olsa çok sevinirdim bu habere. Siz izliyor musunuz, bu habere sevindiniz mi?

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)