Galiba Işık sadece

isiktrkrl

Proje Koordinatörü
Proje Koordinatörü
Top Poster Of Month
28 Ara 2019
817
1,319
93
Awards
0
16
Selam. Adım Işık ve 16 yaşındayım Danişment Gazi Anadolu Lisesi öğrencisiyim. Galiba hayatta karşılaştığım en büyük zorluk adımın Işıl değil Işık olduğu yönünde. Tam olarak kendim hakkında neler söyleyebileceğimden emin değilim. Yabancı dizi izlemeye 7. sınıfın yaz tatilinde en yakın arkadaşımın zorlamasıyla Supernatural izleyerek başladım(thx god). 8. Sınıf boyunca tek bir dizi izledim ve yaz tatili başlayınca lisede ezik kalmamak ve yeni tanıştığım insanlarla en azından konuşacak bir konum olsun diye efsaneleşmiş ya da çok bilinen dizileri izlemeye başladım daha sonra benim için sadece bununla kalmadı. Şu an dizi ve film izlemek gün içinde en çok yaptığım şey galiba. Kitap okumayı da çok severim ve özellikle şu tür kitaplar diye sınırlandıramam galiba kişisel gelişim kitapları dışında her türde okurum. İlk okuldan beri her zaman okul takımlarında oynadım ama hiçbir zaman bundan daha ilerisi olmadı : ( . Her zaman bir müzik aleti çalabilmeyi istemişimdir ama bu da pek yetenekli olduğum bir konu değil. Bir konu hakkında konuşurken çok fazla abartı kullanırım ve ironi yaparım bu da çok fazla yanlış anlaşılmama sebep olur. Belli olduğu üzere kendim hakkında konuşmayı da beceremem, sanırım yazabileceğim şeyler de bu kadar. Umarım kimseyi sıkmamışımdır. Okuduğunuz için teşekkürler.

Son düzenleme:

Tiabeanie

Well-known member
27 Ara 2019
173
140
28
Awards
0
Selam. Adım Işık ve 15 yaşındayım galiba hayatta karşılaştığım en büyük zorluk adımın Işıl değil Işık olduğu yönünde. Tam olarak kendim hakkında neler söyleyebileceğimden emin değilim. Yabancı dizi izlemeye 7. Sınıf yaz tatilinde en yakın arkadaşımın zorlamasıyla başladım. 8. Sınıf boyunca tek bir dizi izledim ve yaz tatili başlayınca lisede ezik kalmamak için efsaneleşmiş ya da çok bilinen dizileri izlemeye başladım sonra benim için sadece bununla kalmadı. Şu an dizi ve film izlemek gün içinde en çok yaptığım şey galiba. Kitap okumayı da çok severim ve özellikle şu tür kitaplar diye sınırlandıramam galiba kişisel gelişim kitapları dışında her türde okurum. İlk okuldan beri her zaman okul takımlarında oynadım ama hiçbir zaman bundan daha ilerisi olmadı :( . Bir konu hakkında konuşurken çok fazla abartı kullanırım ve ironi yaparım bu da çok fazla yanlış anlaşılmama sebep olur. Belli olduğu üzere kendim hakkında konuşmayı da beceremem, sanırım yazabileceğim şeyler de nu kadar. Umarım kimseyi sıkmamışımdır. Okuduğunuz için teşekkürler.
ve benden nefret edersin günlük olarak

Judges

Well-known member
28 Ara 2019
288
237
43
Awards
0
Selam. Adım Işık ve 15 yaşındayım galiba hayatta karşılaştığım en büyük zorluk adımın Işıl değil Işık olduğu yönünde. Tam olarak kendim hakkında neler söyleyebileceğimden emin değilim. Yabancı dizi izlemeye 7. Sınıf yaz tatilinde en yakın arkadaşımın zorlamasıyla başladım. 8. Sınıf boyunca tek bir dizi izledim ve yaz tatili başlayınca lisede ezik kalmamak için efsaneleşmiş ya da çok bilinen dizileri izlemeye başladım sonra benim için sadece bununla kalmadı. Şu an dizi ve film izlemek gün içinde en çok yaptığım şey galiba. Kitap okumayı da çok severim ve özellikle şu tür kitaplar diye sınırlandıramam galiba kişisel gelişim kitapları dışında her türde okurum. İlk okuldan beri her zaman okul takımlarında oynadım ama hiçbir zaman bundan daha ilerisi olmadı :( . Bir konu hakkında konuşurken çok fazla abartı kullanırım ve ironi yaparım bu da çok fazla yanlış anlaşılmama sebep olur. Belli olduğu üzere kendim hakkında konuşmayı da beceremem, sanırım yazabileceğim şeyler de nu kadar. Umarım kimseyi sıkmamışımdır. Okuduğunuz için teşekkürler.
sıktın

Judges

Well-known member
28 Ara 2019
288
237
43
Awards
0
hoşgeldin sultanım

ecemtspnr

Well-known member
23 Nis 2020
355
759
93
Awards
0
Işık’a Spn izlemesi için yalvaran mümin insan benim ehehhe

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)