Game of Thrones spin-off dizisi House of the Dragon oyuncu seçimlerine başladı

ecemtspnr

Well-known member
23 Nis 2020
2,607
3,528
113
Awards
0
A97DE8AF-3488-41C0-8B52-D4841043F19D.jpeg

Tüm dünyada ilgiyle takip edilen Game of Thrones'un finalinin ardından çekim aşamasındaki spin-off’u için oyumcu seçmeleri başladı.

Game of Thrones, 8. sezonuyla birlikte 10 yıla yayılan macerasını noktaladı. Ancak dizinin yeni bir hikayenin yapım aşamasında olduğu açıklandı.

Milyonlarca seyirciyi peşinden sürükleyen HBO imzalı bu yapım, tahmin edebileceğiniz Game of Thrones Her ne kadar son sezonuyla tartışmaların odak noktasına oturmuş olsa da Game of Thrones hayranları, dizinin bitmesini hiçbir zaman istemediler. Dizi sona erdikten kısa bir süre sonra ise hayranları sevindiren bir gelişme yaşandı.

HBO yetkilileri, sürpriz bir açıklama yaparak Game of Thrones efsanesinin devamı niteliğinde olan bir yapım üzerinde çalıştıklarını duyurmuşlardı. Adı House of the Dragon olacsk dizi, Game of Thornes’un devamını değil 300 yıl öncesindeki olayları konu alacak.

House of Dragon, Targaryenları anlatacak bu dizi, Fire & Blood isimli bir kitaptan uyarlanıyor. Kitapta, hanedanlığın sallantılı tarihine ışık tutuluyor. Hatta Targaryenların yaşadıkları iç savaşı da bu dizide izleyebileceğimiz ifade ediliyor. Ancak diziyle ilgili şu an için netleşen hiçbir şey yok. Oyuncu seçimlerinden sonra başlayacak çekimler, House of Dragon'la ilgili çok daha fazla detayı gün yüzüne çıkaracak.

House of the Dragon'un 2022 yılında yayınlanacağı açıklandı. Ancak o gün bugündür konuyla ilgili herhangi bir gelişme yaşanmamıştı. Şimdi edinilen son bilgilere göreyse HBO yetkilileri, House of the Dragon için oyuncu seçimlerine başladılar. Bu gelişme, yaklaşmakta olan dizi için önemli bir dönüm noktası olacak.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

isiktrkrl

Proje Koordinatörü
Proje Koordinatörü
28 Ara 2019
2,258
3,202
113
Awards
0
16
Galiba önce Game of Thrones izlesem fena olmaz
 
  • Beğen
Tepkiler: Gökçe

Dregreem

Member
25 Tem 2020
6
14
3
Awards
0
Tüm hepsini izledim ama son sezon hiç güzel değildi,umarım bu hikaye güzel olur.
 

Users Who Are Viewing This Konu (Users: 0, Guests: 1)